Frontend developer - Vue.js

Jsme mladá devel parta, která má jak své vlastní produkty, tak dělá i pro nejvydařenější české i zahraniční projekty (CNC, Bonami, Omio, Alza a další) a hledáme do týmu parťáka nebo parťačku na pozici Vue developera na doplnění týmu starajícího se o frontend VOD platformy.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme posilu do týmu produkťáků, projektových manažerů a vývojářů, kteří pracují na vývoji nové streamovací platformy! Věnujeme se dlouhodobému projektu, stavíme ji od začátku na moderních technologiích a klademe důraz na dlouhodobě udržitelný vývoj a inovace.
Jak pracujeme?
- pracujeme agilně, zatím kanbanem
- verzujeme v GITu (provozujeme vlastní Gitlab server)
- dodržujeme firemní coding standards a děláme si navzájem code review
- výchozí a používaný preprocessor na psaní CSS je u nás Sass
- používáme Vue.js 3 s Nuxt 3, všechno v TypeScriptu
- build, minifikaci, linter a další důležité tasky máme automatizované v pipelině v Gitlabu
- pro interní komunikaci používáme Slack, na tickety máme Jiru a knowledge base je v Confluence
- veškerou infrastrukturu máme v AWS
Co od tebe očekáváme?
- programování a kódování tě baví a máš chuť se stále posouvat dopředu
- máš správné programátorské návyky (píšeš testy, děláš rád CR, analyzuješ)
- dobrou znalost HTML5, CSS3
- znalost CSS preprocessoru SASS
- dobrou znalost JS/ES6 (Typescript), Vue.js a Nuxt
- znalost Node.js + Express.js
- práci a ladění v DevTools
- znalost Gitu a Dockeru
- zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Vue.js developer TypeScript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • finanční bonusy
  • pohodlné kanceláře v Praze s herní,relax zónou a fitkem
  • pořádáme meetupy a neformální vývojařské setkání
  • Možnost pracovat  z domova
  • Fajn partu vývojářů, kteří jsou tu s námi od začátku a rádi sdílejí své know-how - Pandí parta
  • agilní metodika
  • Příspěvek na dopravu či ubytování
  • Čas na inovace a Tvé vlastní projekty
  • Různorodost projektů a technologií, možnost rotace na projeketech (s celým týmem)
  • Práce na IČO nebo na HPP

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás nebudete stagnovat! Máme různorodé projekty. Zakládáme si na sdílení know-how v týmech a na podpoře rozvoje Vašeho talentu. Rádi diskutujeme nad stackem a rozšiřujeme ho, budeme se rozvíjet společně!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště full remote, Praha