JavaScript developer (Vue.js)

Jsme SIMPLO a posouváme hranice při tvorbě e-shopů, webových aplikací a webů. U nás nenajdete žádné šablonové řešení - vše vytváříme na míru potřebám našich klientů, na vlastních platformách, které jsme vyvinuli. Pokud si rozumíš s webovými technologiemi a chtěl/a bys pracovat na vývoji zajímavých a dlouhodobých projektů, baví tě práce v týmu a bydlíš v Brně, seš náš člověk!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Požadujeme

  • dobrou znalost Vue.js nebo jiného JavaScriptového frameworku
  • znalost CSS pre-procesoru Sass a HTML5
  • znalost gitu
  • zodpovědnost a pečlivost

Výhodou je zkušenost s REST API, letmá znalost Laravelu či zaběhnutá práce s git workflow.

Co u nás budeš dělat?

  • Jak jsme již zmínili výše, pracoval/a bys na vývoji především naší e-shopové platformy simploSHOP, která je postavena jako SPA a komunikuje pomocí REST API s backendem
  • Kromě toho máme i další webové aplikace postavené na Vue.js, které je třeba vyvíjet a spravovat
  • Možnost se podílet na udávání směru firmy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Vue.js developer Javascript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Láká Tě práce u nás? Tady jsou důvody, proč vyměnit korporátní prostředí za náš kreativní svět:

  • Řada zajímavých projektů. Mezi naše klienty patří například Salming, Genesis, Deutsche Telekom, ...
  • Svobodná ruka při volbě pracovního úvazku. Je libo hlavní pracovní poměr, částečný úvazek nebo brigáda při škole? Jsme otevřeni všemu.
  • Flexibilní pracovní doba
  • Komfortní klimatizované kanceláře u Semilassa v Brně
  • Pohodový kolektiv

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno