IT Pohotovost Externí technik

Pojď pracovat svobodně tak jak si to naplánuješ dopředu ?

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme šikovného technika pro opravy osobních počítačů, a sítí převážně v domácnostech, menších a středních kancelářích ale nejsou vyjímkou ani restaurace a jiné provozovny které nás potřebují 24 hodin denně a 7 dní v týdnu k našim zákazníkům  převážně do lokality vyrážíme tam kam si přeje zákazník, hodinová práce na IČO nebo dohodu o provedení práce dle odpracovaných a vyúčtovaných hodin.

Řidičsky Průkaz a vlastní automobil nutností ( výjezdy k našim zákazníkům jsou samozřejmě také zaplacené)

I hodinová sazba pro vás jako technika je odstupňovaná tak se nám ozvěte a probereme možnosti dle vašich zkušeností.

Spolehlivost,samostatnost,vlídné,slušné a příjemné jednání s našimi zákazníky a kolegy velkou podmínkou pro výkonávaní teto práce.

Častá manipulace s velkou hotovostí před příjezdem a jejím odevzdání na dispečinku (sepsána dohoda o hmotné odpovědnosti) nutné pro výkon teto pozice.

24/7 telefonická podpora operátora při výjezdech samozřejmostí.

Špičkové orientační a komunikační schopnosti.

V případě naplánování směny od doby nahlášení dispečinku začátku on call služby vysoké a spolehlivé pracovní nasazení.

 2x za týden povinný cca hodinový telefonický pohovor s nadřízeným.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant

Základní dovednosti

Opravy počítačů a znalost hw / sw velke odborné zkušenosti Zkušenosti ověřujeme takže formalní zkušebka je i u nas a to 3 měsíce

Výhodou

Chodíš do práce jak si to naplánuješ dle toho si i vyděláš....

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

- Pracujete kdy si to dopředu v následovném měsíci domluvíte.

- Svobodná nekřečovitá práce v super kolektivu.

- Jak si směny naplánuješ tak s tebou počítáme.

- Setkání se super lidmi.

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože ITPohotovosti pracuješ jak chceš.

Informace o pozici

Mzda 10 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha