Pythonista pro videoportál Televizeseznam.cz

Seznam.cz denně navštíví několik stovek tisíc uživatelů, kteří přichází za zážitkem, zábavou, vzděláním či odpočinkem. Všechno začalo v roce 1996, kdy měl Ivo Lukačovič v kapse 50 000 korun a skvělý nápad, jak se stát českou internetovou jedničkou. Vyšlo to a dnes je nás už téměř 1500 po celé české republice. Vyvíjíme desítky služeb a aplikací, které nás všechny provádí každodenním životem.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co by vás na Televiziseznam.cz čekalo?

  • Představte si, že pracujete na vývoji videoplatformy, která baví diváky všech věkových kategorií a produkuje takové pecky jako je např. seriál Lajna, nebo A DOST!.
  • Měl byste možnost ovlivnit produkt, který používají tisíce lidí denně, a mnoho z nich se i díky našim programům vzdělává, nebo si krátí dlouhé večery nejen v karanténě :).
  • Programoval byste v jazyce Python (verze 3.5 a vyšší), ale měl byste možnost pracovat s technologiemi jako Flask, GraphQL, SQLAlchemy, MySQL, PostgreSQL, Docker, Kubernetes – a to zdaleka není všechno.
  • Podílel byste se na tvorbě průzkumů a analýz řešení, zkoumal nové technologie a diskutoval s námi o nich – než něco uděláme, vždy to společně pořádně přemyslíme.
  • Zatím jsme 5členný tým, ale věříme, že najdeme dalšího člena, který s námi bude chodit na pivo, či společné teambuildingy.

Koho bychom chtěli do týmu?

  • Hledáme zkušeného člověka, který náš projekt posune vpřed
  • Televizeseznam.cz je webová aplikace, takže jestli máte s podobným vývojem zkušenosti, bude se vám u nás líbit.
  • Důležité je pro nás abyste znali dotazovací jazyk SQL a jednu z dvojice databázových systémů MySQL, nebo PostgreSQL.
  • Dále bychom ocenili zkušenosti s programovacím jazykem Python ideálně s aplikačním frameworkem Flask.
  • Hledáme někoho, kdo umí pracovat s verzovacími systémy, ideálně v GITu.
  • V neposlední řadě uvítáme člověka, který se dokáže pro práci nadchnout a rád se učí nové věci.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Python developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno