SW Tester

Jsme doma na Vysočině, ale naše bezdrátové sítě fungují po celém světě. Rozvíjíme naše projekty a proto potřebujeme posílit náš tým. Hledáme člověka, který se bude zabývat testováním software.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • RACOM
  • Nové Město na Moravě

Popis pozice

Jako "SW Tester" budeš úzce spolupracovat s vývojovým SW týmem, který aktuálně tvoří 12 kolegů.

Tvou hlavní zodpovědností bude psaní testovacích skriptů a dokumentace a provádění funkčních testů. Zároveň se budeš zabývat vývojem regresního testovacího frameworku pro automatizované testy (Python, Selenium, ...) a integrací automatizovaných testů do procesu vývoje a testování.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Automatizované testování

Základní dovednosti

Programování Python git svn cvs Testování

Softskills

pečlivost open-minded

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • možnost ubytování v místě pracoviště
  • možnost občasného home office
  • podíl na zisku společnosti
  • výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění

Proč si vybrat tuto nabídku

Na RACOMu dostaneš příležitost podílet se na zajímavých telekomunikačních projektech, které jsou velmi specifické, úzce zaměřené a světové. Fér přístup, rozvoj a podpora našich lidí je pro nás samozřejmostí.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Nové Město na Moravě