SENIOR GAME DEVELOPER

Úspěšné české herní studio hledá seniorní vývojáře pro jejich nový projekt, který teprve oznámí.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Hledáme seniorní vývojáře, kteří se pustí do vývoje nové hry, která teprve čeká na oznámení.
To znamená, že v tomhle projektu pojedete pěkně od začátku a nečeká vás tedy naskakování do už rozjetého vlaku. Bude dost záležet i na Vás, jak nakonec bude hra vypadat a co všechno bude její součástí. Chtějí opět přijít s něčím novým, zajímavým a uvítají někoho, kdo jim poskytne další úhel pohledu na to, jak toho dosáhnout.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

c# c++ Vývoj her

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Přesunuli jsem se do nových kanceláří v Praze, takže teď máme krásné nové pracovní prostředí.
Budete součástí malého týmu asi 30 lidí, kterým záleží na tom, aby jejich hry byly co nejlepší a bavily hráče.
K platovému ohodnocení máme i další bonusy podle výkonu.

*Místo výkonu: Praha, nebo i z domova

Proč si vybrat tuto nabídku

Využívají vlastní engine, pro který se hodí znalost C#, případně i C++. Pokud máte zkušenosti s vývojem PC her a chcete prošlapat novou vesmírnou stezku, rádi si s Vámi zavoláme.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha