Senior C#/.NET Developer

Pojď s námi vyvíjet software s reálným dopadem na plynulost, bezpečnost a udržitelnost dopravy.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Jsme INTENS – Učíme auta spolu komunikovat

Vše v roce 2010 odstartovali tři nadšenci s vizí vytvářet vlastní řešení pro budoucnost dopravy. Dnes je nás 30 a udáváme směr ve vývoji kooperativních systémů. Podívej se na naše projekty a pojď s námi pracovat na řešeních, co mají reálný dopad na běžný život každého z nás.

Co tě u nás čeká?

  • vývoj aplikací a služeb běžících na serverech i embedded zařízeních
  • návrh a realizace jejich základní architektury
  • spolupráce s analytiky a projektovými manažery při specifikaci zadání

????️ Používáme

  • .NET, C#
  • Orleans Framework
  • Event Sourcing a CQRS pattern
  • EventStoreDB
  • MongoDB
  • gRPC
  • Protobuf
  • REST
  • Kubernetes
  • Linux
  • Visual Studio 2022
  • Git

Měl/a bys mít zkušenosti s

  • vývojem na platformě .NET/.NET Core v jazyce C#
  • programováním ve více vláknech
  • vývojem rozhraní API ve formátu REST nebo gRPC

Co můžeš čekat ty od nás?

  • Přes 30 skvělých kolegů ????
    • v létě jezdíme na statek, v zimě na hory
    • každé úterý máme společné svačiny
    • chodíme spolu na pivo, hrajeme deskovky, on-line hry, nohejbal, florbal, squash, discgolf...
    • najdeš mezi námi i hudebníky – kytary, saxofon, bicí, "zpěv" :)
  • flexibilní pracovní dobu – vše je o domluvě
  • neomezený přísun nanuků, kávy, čaje a dalšího občerstvení
  • příspěvek 2 000 Kč na roční kupon MHD v Praze
  • zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé blízké
  • možnost jazykových kurzů
  • stravenkový paušál – místo stravenek dostaneš peníze rovnou k výplatě
  • 200 Kč měsíčně do O2 Knihovny (e-knihy, audioknihy, časopisy)
  • Multisportku
  • ...a k tomu ještě 5 týdnů dovolené a 3 sick days

Líbí se ti, co děláme a chceš do toho jít s námi? Ozvi se nám. Těšíme se na tebe!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer .NET developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha