Java vývojář/ka Praha

Znáš ETYKA digital? Jsme kreativní agentura. Od roku 2007 vyvíjíme webové portály, mobilní aplikace na míru a pomáháme budovat startupy. Rádi používáme ty nejmodernější technologie např. Blockchain, BI a Artificial Intelligence, datové integrace WSO2 a mnoho dalších!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Znáš ETYKA digital? Jsme kreativní agentura. Od roku 2007 vyvíjíme webové portály, mobilní aplikace na míru a pomáháme budovat startupy. Rádi používáme ty nejmodernější technologie např. Blockchain, BI a Artificial Intelligence, datové integrace WSO2 a mnoho dalších!

Náš úspěch stavíme především na našich zaměstnancích, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Abychom i nadále našim stávajícím a budoucím zákazníkům mohli poskytovat co nejlepší služby, hledáme parťáka, který nám s tím pomůže.

Jak fungujeme:

  • Náš proces vývoje se řídí agilními principy (SCRUM)
  • V rámci sdílení znalostí a kvality kódu provádíme Code review, na kterých si dáváme záležet
  • V našich aplikacích dbáme na vysokou test coverage a předcházíme tak nemilým překvapením
  • Řízení vývoje probíhá v GitLabu pomocí GitLab CI

Co od Tebe očekáváme?

  • Přátelský přístup na prvním místě
  • Znalost Javy
  • Základní tvoření znovu-použitelného návrhu
  • Psát testy na kritické části systému
  • Základní znalost funkcí REST a SOAP API
  • Spring Boot, JPA a Hibernate
  • Flexibilita, schopnost hledat nová kreativní řešení a sledovat moderní trendy
  • Nemusíš mít roky zkušeností, ale očekáváme nadšení a chuť se vzdělávat
  • Pokud se nebojíš zeptat když něčemu nerozumíš, máš body navíc!

Na co se určitě můžeš těšit:

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností s možností růstu
  • Zázemí stabilní a neustále rostoucí společnosti
  • Přátelské prostředí napříč celou společností a tým fajn kolegů
  • Možnost výberu pracovního nástroje
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Pružná pracovní doba
  • Home Office ani dovolená není u nás sprosté slovo
  • Rovnováhu pracovního a soukromého života
  • Vždy máme po ruce ovoce, kafe, čaj nebo tatranku.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha