C++ Software Developer - Virtual reality

Jsme mladá, dynamická společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a integrací profesionálních headsetů a simulátorů pro virtuální realitu. Daří se nám, stále rosteme, a momentálně hledáme nové posily do našeho softwarového týmu.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co u nás budeš dělat?

  • vyvíjet SW v C++
  • navrhovat a implementovat řešení ve všech fázích vývoje
  • vyvíjet nové funkcionality, které budou odpovídat našemu standartu s orientací na code quality a best practices

Bez čeho se neobejdeš?

  • praxe s vývojem aplikačního SW minimálně 2 roky
  • dobrá znalost C++, schopnost psát čitelný, efektivní a bezpečný kód
  • zkušenost minimálně v jedné z oblastí:
    • návrh a vývoj real-time 3D grafického engine/software
    • algoritmy strojového vidění
    • vývoj algoritmů pro zpracování obrazu / video streamingu a vizualizace
  • kvalitní znalost objektově orientovaného designu a návrhových vzorů
  • zkušenosti s image processing a renderováním grafiky
  • znalosti DirectX, OpenGL nebo Vulkan
  • efektivní práce v IDE

S jakými technologiemi pracujeme?

  • nejčastěji se u nás pracuje v: C, C++, C#
  • platformy: x86, ARM, OS: Windows, Linux
  • verzujeme v Gitu
  • aplikace nasazujeme přes TeamCity
  • úkoly spravujeme v JIRA
  • formální i neformální věci řešíme přes Slack/MS Teams

A co ti můžeme nabídnout my?

  • práci ve velmi rychle se rozvíjejícím prostředí VR technologie pro profesionály
  • osobní rozvoj v cutting-edge technologiích
  • férové motivační ohodnocení
  • spolupráci na IČO
  • přátelský a mladý kolektiv
  • příjemné kanceláře v srdci Holešovic
  • možnost home office
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní paušál
  • dobrá káva je samozřejmostí

Další kroky

  • jestli Tě naše pozice oslovila a chceš nám o sobě dát vědět, pošli nám své CV nebo odkaz na Tvůj LinkedIn profil - v řádu pár dnů se s Tebou spojí Mirka a proberete vše potřebné
  • výběrové řízení je dvoukolové (1. kolo - telefonické seznámení, ujasnění vzájemných očekávání, 2. kolo - pohovor s přímým nadřízeným)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Praxe:
    2 roky

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • férové motivační ohodnocení dle zkušeností

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha 7 Holešovice