EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER (70. - 80.000 Kč)

Hledáme embedded vývojáře pro námi vyvíjené mikroprocesorové aplikace (senzory, řídicí desky atd.). Jedná se výzkumné a vývojové projekty využívající nejnovější technologie zpracování dat a obrazu. EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER (70. - 80.000 Kč)

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • Návrh a vývoj software pro embedded zařízení v jazyce C/C++.
  • Návrh a implementace matematických algoritmů do reálných zařízení (zpracování signálů, filtrace).
  • Tvorba podpůrných aplikací nebo testovacích aplikací pro vyvíjená zařízení (C#/Python).
  • Analýza dat od zákazníků, tvorba automatických reportů ze servisních operací.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

C developer

Základní dovednosti

• znalost programovacího jazyka C / c++ základní znalost Matlab / Python pro analýzu dat • znalost a využívání komunikačních rozhraní a jejich protokolů (RS232 RS485 CAN Ethernet) výhodou •

Softskills

• týmový duch komunikativnost schopnost pracovat v multikulturním prostředí

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Zajímavou práci v přátelském týmu mezinárodní strojírenské společnosti.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Pružnou pracovní dobu / home office.
  • Roční bonus.
  • Penzijní připojištění.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Zaměstnanecký program pro výhodné telefonování.
  • Dotované stravování/ stravenky a další zaměstnanecké výhody dle platné kolektivní smlouvy.

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Ústí nad Orlicí