Programátor/ka pro embedded systémy s OS Linux

Do naší firmy DV BUDDY hledáme programátora pro embedded systémy s OS Linux, pro vývoj aplikací v C / C++ pro elektronická zařízení určená zejména pro potápění. Rádi bychom do našeho týmu přijali člověka, který bude mít zájem a nadšení s námi spolupracovat, chuť učit se novým věcem a samostatný a kreativní přístup k řešení problémů - toto je pro nás důležitější než dosažené vzdělání nebo letitá praxe v oboru. Spolupráce je možná na prac.smlovu i DPP, IČOO.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Zabýváme se vývojem a výrobou vlastních elektronických zařízení zaměřených zejména pro oblast potápění. Rádi bychom do našeho týmu přijali člověka, který bude mít zájem a nadšení s námi spolupracovat, chuť učit se novým věcem a samostatný a kreativní přístup k řešení problémů - toto je pro nás důležitější než dosažené vzdělání nebo letitá praxe v oboru. Zájem o potápění výhodou!

Co vás čeká

Vývoj aplikací v C / C++ pro elektronická zařízení určená zejména pro potápění

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Programování pod OS Linux

Zkušenost s hardware - procesory na platformě ARM, elektronické komunikace, práce se schématem zařízení

Časová flexibilita, odpovědnost

Praxe na podobné pozici výhodou

Práce  z domova a jednou za týden až dva účast na poradách v kanceláři ve Zlíně

Co vám můžeme nabídnout

Forma pracovního poměru po dohodě (HPP, DPP)

Možnost práce z domova nebo z kanceláře poblíž centra Zlína s parkováním

Flexibilní pracovní doba

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

C developer Unix/Linux admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Zlín