SW DEVELOPER (C#) - 130.000Kč

Pro našeho stálého klienta, významnou softwarovou společnost s pobočkou v Plzni, hledáme do mezinárodního Research & Development týmu kolegu/ kolegyni, a to na nově vytvořenou částečně remote work pozici: SW DEVELOPER (C#)

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Na této pozici se budete podílet na vývoji next-level SW modulů pro Průmysl 4.0 i na tvorbě návrhů řešení a konzultací SW řešení na míru zákazníkům.

Jak?

Budete vyvíjet softwarové moduly nové úrovně pro Průmysl 4.0, které zahrnují:

  • import dat
  • CAD/CAM plugins
  • správu objednávek
  • komunikaci s roboty, AGV's a výrobními stroji (frézování, CMM, EDM)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

C developer

Základní dovednosti

SCRUM AGILE c#

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • pozici v úspěšně rostoucí, mezinárodní společnosti, která má rodinnou atmosféru
  • atraktivní pracovní podmínky
  • možnost využívat nejnovější technologie
  • plochá firemní hierarchie, díky které jsou rozhodovací procesy krátké

Proč si vybrat tuto nabídku

Na této pozici máte možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi a být součástí mezinárodního týmu, a to přímo v Plzni.

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Plzeň
Termín pro odpověď do 01.04.2024
Termín nástupu 01.04.2024