C++ Developer | Brno, Prostějov - 3 dny onsite, 2 dny offsite

Hledáme C++ developera do týmu, který má na starosti vývoj naší distribuované aplikace pro IT monitoring.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Integra EMEA
  • Brno, Prostějov - 3 dny onsite, 2 dny offsite

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Co tě u nás čeká?

  • Spousta programování v C++;
  • Vývoj náročné distribuované aplikace od analýzy požadavků až po testování;
  • Odpovědnost za návrh a údržbu distribuované SW architektury;
  • Vývoj ve Scrumových týmech;
  • Práce ve stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra.

POŽADAVKY:

  • Seniorní znalost C++, ideálně v distribuovaných systémech;
  • Systematický mindset, schopnost analyzovat požadavky a hledat optimální řešení;
  • Důraz na kvalitu práce;
  • Plynulá komunikace v angličtině (+němčina výhodou).

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Zažiješ jedinečnou firemní kulturu, spoustu společných zážitků ve firmě i mimo. Máš rád dobrou kávu, pivo, chodíš do posilovny, hraješ deskovky, rád běháš, jezdíš na kole nebo na lyžích? My také, a společně.;
  • Každoročně vyrážíme na konferenci do českého hotelového resortu, kde se setkáváme i s německými kolegy, čekají nás přednášky, teambuilding i grilovačka. Další akce jsou například lyže v Alpách, kola, vinný sklípek, setkání rodin nebo vánoční večírek, který je i pro partnery zaměstnanců.;
  • Smlouvu na dobu neurčitou;
  • 13. plat ve výši fixní mzdy vyplácený ve 2 polovinách (v červnu a listopadu);
  • Pružnou pracovní dobu a možnost home office;
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu;
  • 25 dní dovolené a za každé 2 odpracované roky ve firmě navíc 1 den až do výše 30 dní;
  • Online výuku AJ a NJ v pracovní době;
  • Aby sis mohl/a užít volno naplno, dostaneš body do Cafeterie, které můžeš mimo jiného použít třeba na volnočasové aktivity jako jsou vstupy na sportoviště nebo do kina, vzdělávání, knihy, masáže, flexi passy nebo i na penzijko, zdravotní zařízení či příspěvek na internet;
  • Firemní akce (vánoční večírek i pro partnery v pěkném hotelu s přespáním, Development Conference a další teambuildingy…);
  • Firemní bezúročnou

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno, Prostějov - 3 dny onsite, 2 dny offsite