SW VÝVOJÁŘ - možnost remote i poloremote spolupráce

Co vás čeká? Jako SW VÝVOJÁŘ u nás v ERA budete součástí týmu, který se podílí na vývoji vojenského systému VERA-NG, který je světovým unikátem a vlajkovou lodí mezi produkty ERA. Naše vývojové týmy se zabývají např. diagnostikou systému, analýzou signálu ESM, trackování cílů...

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ERA a. s.
  • POLO- REMOTE spolupráce pro (Pardubice, Praha, Brno)

Popis pozice

Co u nás SW VÝVOJÁŘ dělá?

  • Implementuje dílčích části řešení sw, sloužícího od zpracování rádiového signálu, přes výpočty multilaterace až po zobrazování informací na displejích
  • Podílí se na zpracování požadavků, návrhů architektury, ověřování výsledku přímo na zařízení
  • Spolupracuje s kolegy i mimo SW oddělení

Jaké jsou požadované znalosti a schopnosti pro to, aby nám to fungovalo v týmu?

  • Orientace ve způsobech realizace SW a znalost agilní metodologie vývoje SW
  • Znalost moderního C++ (standard C++11 a vyšší)
  • Znalost Git
  • Znalost UML
  • Znalost nástroje Cmake
  • Znalost souborových formátů a práce s nimi (XML, JSON, YAML atd.)
  • Znalost serializační knihovny FlatBuffers
  • Znalost Linux, Windows
  • Odpovědný postoj k práci a schopnost práce v týmu

UVÍTÁME:

  • Ochotu naučit se Python, Rust
  • Znalost Qt framework.
  • Porozumění fyzikálním vlastnostem elektromagnetického signálu a jeho spektra.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

C developer

Základní dovednosti

c++ Git UML Cmake Agilní metodologie vývoje sw

Výhodou

Python Rust

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Dobře odvedenou práci umíme ocenit! Nástupní plat vám vyměříme individuálně dle zkušeností a třeba po 3 měsících vaši odměnu upravíme podle toho, jak dobře vám to půjde. Klidně si i nástupní plat navrhněte!

Podporujeme work-life balance. K dispozici máme mnoho benefitů a věříme, že si v nich každý najde to "své"! Naši zaměstnanci nejvíce oceňují že,

  • nabízíme možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech letecké bezpečnosti
  • jsme otevřeni polo-remote spolupráci a máme pružnou pracovní dobu
  • rádi podporujeme profesní i osobnostní růst zaměstnanců a pomáháme jim rozvíjet jejich talent
  • zajišťujeme čerstvé snídaně/svačiny i obědy ve vlastní jídelně v Pardubicích, popř. jsou samozřejmostí příspěvky na stravování v podobě str. paušálu.
  • poskytujeme týden dovolené navíc + „vánoční volno“, celkem tedy až 30 dní volna
  • přispíváme na aktivity dětí našich zaměstnanců
  • příspíváme na rozmanité benefity formou cafeterie (12.000 Kč ročně)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště POLO- REMOTE spolupráce pro (Pardubice, Praha, Brno)