Oracle Administrator | Praha | HPP

Patříme do nadnárodní skupiny, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Najděte u nás práci, která Vás bude bavit!

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme zkušeného Oracle Administratora, který bude mít klíčovou roli při správě a optimalizaci naší Oracle databázové infrastruktury.

Pokud máte hluboké znalosti v oblasti Oracle databází, schopnost řešit složité problémy a vášeň pro kontinuální vylepšování systémů, rádi vás uvítáme ve svém týmu. Přidejte se k nám a pomozte nám udržovat a posouvat naše databázové systémy na vyšší úroveň výkonnosti a spolehlivosti.

Co bude patřit mezi vaše kompetence:

  • Správa, údržba a monitoring databází Oracle (RAC)
  • Zálohování databáze (RMAN, ZDLRA)
  • Správa Oracle GoldenGate
  • Správa Oracle Clusterware
  • Správa OS Linux
  • Podpora on-call

POŽADAVKY:

  • Pokročilé administrační schopnosti Oracle DB 19c
  • Zkušenosti se správou OS Linux
  • Zkušenosti s nastavením a správou systému Oracle RAC a Data Guard výhodou
  • Zkušenosti se správou Oracle GoldenGate výhodou
  • Zkušenosti se správou Oracle Exadata a ZDLRA výhodou
  • Středně pokročilá angličtina a čeština či slovenština plynule
  • Vysoká odolnost vůči stresu a schopnost vysokého pracovního nasazení

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Databázový developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Roční bonus do výše 10%
  • Příspěvek 7000,- Kč ročně na dovolenou, sport aj.
  • Hybridní pracovní režim (1 den v týdnu na homeoffice)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 dodatečných dnů volna
  • Stravenky v hodnotě 150,- Kč za odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnosti jazykových kurzů v případě potřeby
  • Občerstvení na pracovišti

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha | 4 dny onsite