PHP developer se smyslem pro detail i pro humor (medior/senior)

Baví tě pracovat ve velkém týmu, kde na jednotlivci nezáleží? Máš rád/a přesně vyhrazenou pracovní oblast a kulturu, kde se neočekává, že budeš strkat nos i mimo své pole působnosti? To je dobře. Můžeš ušetřit 5 minut a přestat číst tenhle inzerát, protože hledáme někoho jiného :)

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Za 21 let působení na trhu jsme navázali dlouholeté spolupráce s velkým množstvím klientů, v mnoha případech se jedná o jedničky ve svém oboru, proto je pro nás zásadní mít v týmu lidi, kteří se navzájem podporují, kteří rádi pomůžou, když můžou a nejedou si jen sami na sebe.

Koho hledáme

Kolegu nebo kolegyni, který/á po adaptaci do projektu:

  • Zvládne samostatně řešit problémy, dotahuje věci do konce a je schopen dělat vlastní rozhodnutí.
  • Umí si udělat analýzu problému a je ochotný si občas vyhrnout rukávy a ponořit se do řešení nehledě na jeho rozsah.
  • Má smysl pro detail i pro humor a otevřenou mysl.

Co bys měl/a umět

Pro tuhle pozici potřebujeme člověka, který:

  • Pracuje s "našimi technologiemi"
    • na vynikající úrovni s PHP (7.4/8.1) a MariaDB/MySQL
    • střední znalost Nette frameworku (šablony, presentery, služby)
    • základní znalost Unixových systémů
  • Umí konzumovat i navrhnout API (GraphQL/REST/SOAP).
  • Výhodou je pak znalost i ostatních technologií, se kterými pracujeme. Například:
    • Nginx
    • PostgreSQL
    • PL/SQL
    • Docker / CI/CD
    • Redis, CraftCMS
    • ElkStack, Sentry, Grafana, Nagios

Ale tahle práce není jen o technologiích. Hledáme především výborného člověka, který zapadne do týmu. Mluvíme mezi sebou česky, angličtinu potřebujeme na úrovni čtení dokumentace a máme krásné kanceláře v Korunním Dvoře.

Technologie, se kterými se u nás setkáš

  • nové projekty máme v dockeru na vývoji i v produkci
  • jedeme převážně v PHP 8
  • Nette se snažíme držet na posledních verzích
  • databáze provozujeme na MariaDB a PostgreSQL
  • kód verzujeme v Gitu a provozujeme selfhosted Gitlab
  • projekty automatizujeme pomocí Gitlab CI/CD
  • na infra a DevOps máme specialisty - budou rádi za každou pomocnou ruku
  • pro vývoj používáme PHPStorm nebo VSCode
  • jako BE vývojář nebudeš potřebovat znalosti CSS, JS
  • API jedeme převážně v GraphQL
  • AI používáme, kde to jen jde

A co ještě? Třeba: ElasticSearch, Redis, Rabbit, swoole, Sentry, microservices, CraftCMS, imgproxy, Kong, nginx a mnoho dalšího.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

PHP developer Databázový developer

Základní dovednosti

PHP MySQL MariaDB Nette framework Unix API GraphQL REST API SOAP API

Výhodou

Nginx PostgreSQL PL/SQL Docker Redis Sentry

Softskills

Smysl pro detail Smysl pro humor Empatie Spolehlivost Odvaha

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co za to nabízíme

Máme normální benefity, podporujeme homeoffice, platí nás dobře. Za nejlepší feature naší práce ale považujeme možnost pracovat s kolegy a šéfy, kteří své práci rozumí a jsou velmi technicky orientovaní.

Když říkáme normální, myslíme tím například:

  • Sedmihodinovou pracovní dobu za cenu osmihodinové.
  • Šéfy, kteří nevymýšlejí nesmysly a dá se s nimi o všem konstruktivně diskutovat.
  • Projekty, které dávají smysl a klienty, kteří nám důvěřují.
  • Každé úterý a čtvrtek domácí snídaně pro všechny v kanceláři. Hezké kanceláře na Vinohradech (Korunní dvůr), se spoustou dobrého jídla a pití jako na dlani a dobrý kafe.
  • Kombinovaný HO - pondělky a pátky využíváme na práci z domova, úterky až čtvrtky se potkáváme v kancelářích.
  • Měsíční příspěvek na volnočasové aktivity, firemní tarif s neomezeným voláním a daty, 25 dní dovolené a 2 sick days navíc.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.01.2024