Prestashop/PHP developer

1. Web IT s.r.o. logo

Baví Vás PHP a máte za sebou alespoň větší znalost Prestashopu? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme. Pojďte s námi tvořit on-line svět! Rádi přivítáme do týmu kolegu, který ovládá nebo má zájem se rozvíjet jak v PHP, tak ve znalosti PrestaShopu. Občas v něm máme projekty, možnost se v tomto dále rozvíjet, uvítáme.

  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
95 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI PRACUJEME?

  • Základem je PHP 8
  • frameworky Nette / Symfony / Slim výhodou
  • Znalost PrestaShopu
  • Úroveň kódu si snažíme držet pomocí phpcs a phpstan
  • Na testy používáme Codeception
  • Data obvykle ukládáme do MySQL / MariaDb / PostgreSQL
  • Kód verzujeme v gitu na gitlabu (a postupně zabrušujeme do devops)
  • Pro lokální vývoj používáme docker
  • Frontendu se úplně nevyhnete, předpokládáme znalost HTML, CSS, JS (jQuery, případně React), AJAX

Co tě u nás čeká?
  • Budeš pracovat na dlouhodobých projektech pro české klienty
  • Budeš vyvíjet e-commerce aplikace a e-shopy na míru
  • Máme i vlastní projekty, na kterých budeš mít možnost se podílet
  • Pracovat budeš maximálně na 2 projektech současně
  • team lead s kterým se budeš profesně posouvat

Jak si tě představujeme?

  • Umíš psát čitelný a jasný kód
  • Máš analytické myšlení
  • Jsi spolehlivý a co slíbíš, to dodržíš
  • Jsi schopný pracovat v týmu i samostatně
  • Máš chuť učit se a rozvíjet
  • Proaktivitu a dotahování věcí máš v sobě

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer Javascript developer

Základní dovednosti

PHP Javascript Prestashop Nette Docker MySQL

Výhodou

HTML CSS Python Typescript

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Budete pracovat na dlouhodobých projektech pro české klienty
  • Budete vyvíjet e-commerce aplikace a e-shopy na míru
  • Máme i vlastní projekty, na kterých se budete mít možnost podílet
  • Pracovat budete maximálně na 2 projektech současně
  • Spolupráce v rodinné firmě
  • Spolupráce na IČO

Proč si vybrat tuto nabídku

Pokud jste týmový hráč, jde Vám o rozvoj sebe i projektu, rád dotahuješ projekty do finále, pak jsme firma, která Tě ocení. Naše motto: Smysluplná. Dobře víte, co děláte, proč to děláte a jaký to má přínos. Týmová. Na Vaše kolegy se můžete spolehnout, i oni na Vás. Rodinná. Každý člen v týmu je součást naší rodiny. Zodpovědná. Projekty, na kterých pracujete, posouváte a ovlivňujete. Motivující. Vaše práce je vidět a přináší výsledky.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 95 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno