Developer PHP, Nette

Pro českou pobočku italské skupiny Mare Group hledáme vhodného kandidáta na pozici Developer PHP, Nette. Skupina MARE Group je nadnárodní společnost zabývající se především službami v oblasti engineeringu, vývoje podpůrných software a poradenství. Na trhu působíme již od roku 2001.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Do našeho týmu v Jihlavě hledáme zkušeného Developera PHP, NETTE. Možnost práce z domu.

Programování intranetových systémů, sw integrace a aplikací vlastním systémem v Nette. Týdenní sprinty, v rámci sprintů vlastní organizace práce. Preferujeme práci v týmu, ale samozřejmě není problém práce z domu.

  • Jihlava
  • ŽL | HPP
  • Technologie: PHP, Nette
  • Ohodnocení: 40 - 80 tis. Kč dle zkušeností
  • Nástup: ASAP

Typ úlohy: Plný nebo částečný úvazek

Pokud máte vášeň pro vývoj softwaru, jste kreativní a rádi pracujete na technologicky zajímavých projektech, rádi bychom vás poznali. Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na zuzana@webrex.eu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

Nette PHP

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Benefity
  • + Nadstandardní plat a atraktivní benefity.
  • + Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • + Příležitosti pro osobní a profesní rozvoj.
  • + Přátelský a podporující tým.
  • + Moderní pracovní prostředí.
Pro HPP navíc
  • + Firemní notebook
  • + Občerstvení zdarma (káva, čaj, Sodastream)
  • + Tankování se slevou 21 % pro soukromé účely
  • + 3 sick days
  • + Příspěvek na oběd
  • + Firemní akce (bowling, střelnice apod.)
  • + Konference a semináře
Požadavky
  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací v PHP frameworku Nette
  • Zkušenosti s databázovými systémy MySQL nebo PostgreSQL
  • Znalost základních webových technologií jako jsou HTML, CSS, JavaScript
  • Zkušenosti s vývojem v agilních metodikách.
  • Znalost verzovacích nástrojů, jako je Git.
  • Schopnost samostatně řešit problémy a efektivně komunikovat.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Jihlava