PHP Developer | Nette | Remote

Jsme marketingová výzkumná agentura a hledáme posilu do našeho IT týmu, která nám pomůže s rozvojem nástrojů určených pro efektivní řízení online průzkumů.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Do našeho IT týmu hledáme posilu - zkušeného PHP vývojáře, který má zkušenosti s alespoň 2 většími projekty a nyní hledá novou výzvu. Podílet se budeš na vývoji aplikace určené k řízení online výzkumů a správě databáze respondentů. Pracovat můžeš full-time z domova nebo v hybridním režimu.

Co tě u nás bude čekat?

  • Spolu s dalšími dvěma kolegy se budeš podílet na rozvoji aplikace určené ke správě respondentů a online dotazování. Aplikaci vyvíjíme ve spolupráci s největším českým provozovatelem výzkumných panelů European National Panels.
  • V tuto chvíli integrujeme aplikaci k partnerům a službám třetích stran.
  • Automatizujeme řadu administrativních procesů.
  • Čeká nás také zprovoznění SMS brány nebo nastavení mechanismu hodnocení respondentů.
  • Řešíme samozřejmě i výkon, aby aplikace dokázala obsloužit tisíce paralelních uživatelů z mnoha evropských zemí.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP Nette MysQL Redis RabbitMQ ELK GIT

Výhodou

Youtrack CSS JavaScript

Softskills

Pečlivost Schopnost pracovat v týmu

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Práce na plný úvazek.
  • Možnost pracovat full-remote nebo v hybridním režimu.
  • Pružná pracovní doba.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Forma spolupráce: OSVČ.
  • Odměna 480-580Kč/hod.

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás dostaneš možnost pracovat s nejmodernějšími nástroji marketingového výzkumu. Čeká na tebe také celá řada zajímavých benefitů a hlavně super kolegové, kteří spolu rádi tráví čas i mimo práci.

Informace o pozici

Mzda 76 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha