Developer Symfony pro Backend oddělení

Jsme Inveo.cz, digitální agentura se spoustou zajímavých klientů, mezi něž patří například Asko Nábytek, L'Oréal, J&T, Alpine Pro, DODO a mnoho dalších. Děláme skvělé věci, od správy e-shopů až po realizaci kompletních kreativních kampaní. To je to, co nás baví a co umíme. Jsme parta profesionálů a fungujeme skvěle jako tým. Pro nově vznikající pozici hledáme kolegyni či kolegu, které zajímá vývoj webových řešení a oblast e-commerce.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Jak pracujeme:

  • Každý projekt má svého projektového manažera. Na tobě bude tedy zejména naplňování požadavků klienta, vývoj nových funkcionalit a udržování těch stávajících.
  • Frontend řeší jiné oddělení na základě předložené grafiky (zpravidla). Takže se nebudeš muset potkat s CSS a JS, když sám nebudeš chtít. Nicméně zvídavosti se meze nekladou.
  • Servery řeší DevOpsák, my pouze nasazujeme úpravy na projekty.
  • Máme velký starší projekt v Nette, který budeme v budoucnu přesouvat pod Symfony.
  • Nový projekty, který se tě bude týkat stavíme na Symfony a Api platform + Vue.js.

Na jakých projektech budeš pracovat:

  • Pracujeme na úplně nové e-commerce platformě, ta je postavena na Symfony
  • Připravujeme migraci naší stávající platformy v Nette do Symfony
  • Čeká tě tedy budování kompletně nového stacku, ten stavíme na Kubernetes v DigitalOcean
  • Cílíme na větší e-commerce projekty s dlouhodobou spoluprací

Jaké technologie tě čekají:

  • PHP 8+, Symfony, Doctrine, ElasticSearch, ElasticStack, GitLab, Docker, MySQL, Redis a další

Tvůj profil:

  • 4+ let praxe v oboru
  • Chuť předávat informace, vylepšovat code-base a podílet se na technických rozhodnutí pro budoucí implementace a hlavně pomáhat ostatním kolegům. Jsme team, nejsme tu každý sám za sebe ????
  • Aktivní zájem o PHP, přednášky na české scéně i nové technologie.
  • Máš bohaté zkušenosti se Symfony a Api platform, git, composer, docker, PHPStan, IDE
  • Ovládáš základní angličtinu a dokážeš se poprat s technickými dokumentacemi

Co může být Tvojí výhodou?

  • Přesah do Vue.js s Next.js technologií
  • Znalost oblasti z Kubernetes,Redis, Docker
  • Velkou výhodu může být zkušenost z větších e-shopů

Pokud Tě naše nabídka zaujala, těšíme se na tvé CV nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil. Hodně oceníme, pokud nám taky pošleš ukázku svého kódu nebo odkaz na GitLab / GitHub.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

Symfony PHP

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co od nás můžeš čekat:

  • Šéfa vývoje, který se zajímá o rozvoj svých lidí a jejich zpětnou vazbu.
  • Práci v menším pohodovém týmu.
  • Možnost získat nové znalosti na pravidelných interních meet-upech, externích školeních.
  • Pružnou pracovní dobu, možnost částečného home-office.
  • Fajn kanceláře v Praze – poblíž metra B Invalidovna (ve společných prostorách máme k dispozici game room, spinning, kulečník).
  • Společné akce – účast je dobrovolná ????
  • 23 dní dovolené + 3 sick days (+2 dny dovolené navíc po 1 odpracovaném roce).

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha