Medior/senior Nette developer (Praha / Plzeň / remote)

Jsme firma zabývající se vývojem a rozvojem malých i velkých webů. Máme kancelář na Praze 4 Budějovická a v centru Plzně kousek od náměstí (přímo nad indickou restaurací Buddha, na které jsme všichni závislí).

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jsme firma zabývající se vývojem a rozvojem malých i velkých webů. Máme kancelář na Praze 4 Budějovická a v Plzni na Jižním Předměstí.

Na trhu působíme přes 8 let a máme za sebou pěknou řádku projektů. Do našeho portfolia patří například modul pro výběr odběrného místa pro zasilkovna.cz, který používá tisíce e-shopů. Dále zajišťujeme, aby si každoročně tisíce zaměstnanců Českých drah mohly pohodlně vybrat dovolenou na webu cdtravel.cz, nebo také vyvíjíme portál frenkee.cz, kde si uživatelé mohou jednoduše a bez otravných telefonátů zajistit cestovní pojištění, spočítat hypotéku nebo si pojistit auto. Spoustu dalších webů jsme pak převzali, kompletně přepsali a nadále je aktivně udržujeme a vyvíjíme - např. tisknulevne.cz, aromaniac.cz, cleany.cz, interbohemia.cz nebo rostlinna-akvaria.cz.

Máme vlastní architekturu, která tvoří pevný základ pro naše projekty. Backend je postaven na php frameworku Nette + Doctrine 2 a nově si hrajeme i s Laravelem. O frontend se starají frameworky jako Foundation Framework 6, UIkit nebo Bootstrap 4, v případě složitějších aplikací JS framework NextJSReact. Kód automatizovaně testujeme za pomocí Playwright nebo Cypress. O jeho TOP kvalitu se pak starají automatické joby na serveru, jako je např. statická analýza kódu nebo code sniffer, případně lintery a prettier. V případě potřeby většího výkonu aplikace využíváme služby nad AWS (DigitalOcean atd.). Jo a taky se snažíme, aby veškerý kód procházel skrze code review :)

Co od tebe očekáváme

  • Znalost PHP/Nette, MySql, přesah do frontendu výhodou (JavaScript, NextJS, React)
  • Spolehlivost
  • Schopnost práce v týmu
  • Dobré komunikační dovednosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

PHP developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

  • Práce pro moderní firmu – nejsme svázaní korporátní kulturou. Neřešíme blbosti a věci děláme tak, aby to dávalo smysl
  • Flexibilní pracovní doba –  jsi ranní ptáče a nejraději se na práci vrháš v časných hodinách? Chodíš naopak v brzkých ranních hodinách spát a líbilo by se ti začínat později? Máš někdy asociální chvilky, kdy si chceš vlézt s noťasem do postele a pracovat z domova? Nic z toho není problém, důležité je, aby se ti pracovalo pohodlně
  • Možnost neustále rozvíjet svůj potenciál – s každým projektem přichází nové zkušenosti, které zúročíš v tom dalším
  • Otevřenost – vždy bude místo i pro tvoje názory a připomínky
  • Občerstvení v kanclu – nikdy nebudeš trpět hlady nebo žízní
  • Přátelskou atmosféru – skoro nebudeš mít pocit, že chodíš do práce :-)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha / Plzeň / Remote