BACKEND DEVELOPER - 75.000 - 110.000 Kč

Společnost Pineal s.r.o. rozšiřuje svůj tým a hledáme nadšence do oblasti vývoje webových aplikací na pozici JUNIOR+ / MEDIOR BACKEND DEVELOPER.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Požadujeme

  • prokazatelná orientace v PHP 7.4+ (medior)
  • zkušenosti s frameworkem nette (medior)
  • verzovací systém GIT
  • práce s REST API
  • přesah do HTML, CSS, JS

Pozice je vhodná pro zapálené jedince, kteří mají zkušenost s kódováním v HTML a CSS.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

PHP developer .NET developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v zajímavém a atraktivním oboru
  • 20 dní dovolené + 5 sick-days
  • velmi atraktivní pracovní prostředí moderní firmy - kanceláře na metru C - Pankrác
  • odpovídající platové ohodnocení a práci na OSVČ
  • bonusy, zajímavé firemní akce, občerstvení na pracovišti, vše potřebné pro dobrý výkon práce
  • osobní možnost seberealizace, profesního rozvoje a realizace vlastních nápadů v praxi
  • multisportka
  • notebook a telefon

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Hvězdova 1716/2b, Praha 4 - Pankrác
Termín pro odpověď do 30.06.2022