.NET Tech Lead

Jsi zkušený .NET vývojář s dobrými komunikačními dovednostmi, přesahem do architektury a ambicí posouvat se ve svém oboru neustále kupředu? Neváhej a ozvi se nám!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Zdravíme Tě z Meta IT!

V našem meta světě tvoříme komplexní řešení pro klienty z různých sfér. Hledáme nového kolegu, který by doplnil náš tým na pozici senior .NET Tech Lead a spolupracoval na vývoji na projektech u našich dlouhodobých klientů. Jsme menší firma, ale ne čistokrevný startup. Nehrozí u nás zběsilá byrokracie, ani revoluční chaos.

Co od Tebe čekáme?

  • Seniorní znalost .NET, .NET Core vývoje.
  • Máš zkušenost s relačními databázemi (MS SQL, PostgreSQL).
  • Dokážeš zastat roli solution architekta, navrhnout vývojové řešení a všechny související aspekty.
  • Očekáváme, že budeš mít dobrý rozhled v technologiích a budeš schopný zvolit jejich správnou kombinaci pro dané vývojové řešení.
  • Pojmy agilní vývoj či scrum pro Tebe nejsou neznámé.
  • Jsi zdatný v komunikaci se svými kolegy vývojáři, ale také s kolegy z businessu - projekťáky, business analytiky či přímo s klientem.
  • Nebojíš se přijít s novým způsobem řešení, dokážeš sdílet své know-how se svými kolegy.
  • Angličtinu zvládáš na komunikativní úrovni.

Co Ti nabízíme?

  • Práci na IČO/HPP, dlouhodobý kontrakt;
  • spolupráce onsite na naší pobočce v Brně;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • finanční ohodnocení (60 000 - 100 000Kč) dle kontraktu, tvých zkušeností a schopností;
  • možnost ovlivnit vývoj projektů a implementovat vlastní nápady a myšlenky;
  • možnost kariérního postupu;
  • práci s nejmodernějšími technologiemi;
  • práci v přátelském kolektivu, pravidelné teambuildingy;
  • multisportku a další příjemné bonusy.

Přijmi výzvu pracovat na inovativních projektech a zašli nám své CV. Domluvíme si pohovor v lepších časech. Anebo se pobavíme dezinfekčně přes Hangouts/Skype!

Těšíme se!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

.NET developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Kariérní růst
  • Multisport karta
  • Notebook
  • Pet-friendly office
  • Přátelské prostředí, mladý kolektiv
  • Stabilní firma
  • Pravidelné teambuildingy

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno