C# PRO ZABEZPEČENÍ BUDOV (AŽ 80 000 KČ/MĚS)

Hledáme šikovného C#. Budete vyvíjet integrovaný zabezpečovací systém, který spolupracuje s kamerami, požární signalizací, docházkou a dalšími šikovnými systémy chytrých budov. Tyhle řešení zajišťují zabezpečení různých významných objektů, kritické infrastruktury a v jaderné energetice.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

* Dostanete se do týmu 7 lidí, kde budete vyvíjet tyto systémy.

* Čeká Vás programování, testování a nasazení vyvíjených či integrovaných aplikací u zákazníků.

* Budete spolupracovat na komplexním návrhu technických řešení projektů (SW i HW a jejich interakce), zejména video management systémů (VMS) a CCTV.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

c# .NET MSSQL

Výhodou

C++

Softskills

Komunikace se zákazníky

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

* To, co se vždy očekává, takže 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a životní pojištění.
* Dostanete práci, která je kreativní a různorodá (alespoň to si myslíme) ve stabilní firmě v oblasti unikátních zabezpečovacích technologií.
* Nebudete se zabývat jen vývojem SW, ale dostanete se i k HW a jejich integraci mezi sebou.
* Nemusíte u nás sedět přesně od osmi do čtyř. Máme klouzavou pracovní dobu, abyste si den mohli naplánovat, jak potřebujete.
* Samozřejmě Vám poskytneme prostor pro seberealizaci včetně různých školení a odborného růstu a podílení se na rozvoji firmy a jejich produktů

* Místo výkonu práce je v Brně

Proč si vybrat tuto nabídku

Znáte objektové programování v C# a MSSQL a doplňující zkušenost s Linux, C++ je skvělou výhodou (díky C++ se můžete dostat i k zajímavějším projektům). Nebojíte se komunikovat se zákazníkem při prezentaci vyvíjených řešení. Jste trestně bezúhonný, v dobrém zdravotním stavu a máte řidičský průkaz skupiny B. Angličtina Vám stačí na pasivní úrovni k četbě technické specifikace.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno