Fullstack Engineer (.Net se znalostí Typescript a React) pro německou společnost - FULL REMOTE

Pro jednu z předních evropských firem v oblasti výroby a distribuce stavebních materiálů hledáme Fullstack developera, který ovládá .Net i React a nedělá mu problém pracovat v mezinárodním týmu na dálku.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
165 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Spolupráce s cross-funkčními týmy na tvorbě vysoce kvalitních webových aplikací
  • Psaní čistého, udržitelného a testovatelného kódu (unit, integration a E2E testing)
  • Návrh a implementace RESTful API
  • Zajištění dodržování standardů kódování a osvědčených postupů
  • Kontrola kódu

Potřebné znalosti a zkušenosti:

  • Nejméně 4 roky zkušeností s tvorbou větších softwarových aplikací
  • Velmi dobrá znalost a praktické zkušenosti s nejnovějšími verzemi C# a .Net Core
  • Dobrá znalost a zkušenosti s Typescript a React
  • Znalost Azure
  • Alespoň základní znalost React Native
  • Základní znalost Docker a Kubernetes
  • Zkušenosti s testovacími frameworky a osvědčenými postupy (unit, integration a E2E testing)
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v mezinárodním týmu na dálku
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Bakalářský nebo magisterský titul v oboru informatiky nebo příbuzném oboru (jako je např. matematika, fyzika, inženýrství atd.)

Výhodou:

  • Zkušenosti se Cypress, Selenium nebo jinými testovacími rámci E2E
  • Zkušenosti s Webpack, Rollup, Vite nebo jinými nástroji
  • Zkušenosti se správou CI/CD pipelines a udržováním postupů DevOps v rámci týmu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Full stack developer .NET developer

Základní dovednosti

.Net .Net Core React Typescript Tvorba větších softwarových aplikací Základní znalost Docker a Kubernetes Velmi dobrá znalost AJ Znalost Azure Znalost React Native

Výhodou

Správa CI/CD pipelines Udržování postupů DevOps Selenium Cypress Webpack Rollup Vite

Softskills

Schopnost pracovat v mezinárodním týmu na dálku Komunikativnost Spolehlivost Zodpovědnost Samostatnost Týmový hráč Loajalita

Jazyky

Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Možnost full remote spolupráce
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Školení, workshopy a kurzy včetně certifikací
  • Masáže na pracovišti (Praha 5) – 45 min za 100 Kč
  • Zdravá bedýnka na pracovišti (Praha 5)
  • Volný vstup do ZOO – možné až 4 vstupy
  • Firemní akce – cca 4 za rok

Proč si vybrat tuto nabídku

Stanete se součástí firmy, kde sdílejí společné vize a hodnoty a vzájemně se podporují. Razí cestu respektu vůči talentu a možnost využívat své silné stránky každý den. Vyznávají lidské morální hodnoty, které jsou o etickém chování se k sobě, bez ohledu k hierarchii firmy.

Informace o pozici

Mzda 150 000 - 165 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 8 / Remote