IT Specialista - Helpdesk - centrála

Toužíte po stabilním zaměstnání a jistotě? Chcete pracovat tam, kde Vaše práce bude mít smysl? Máte rádi férový a poctivý přístup? Pokud jste odpověděli ANO, čtěte dál! Hledáme kolegu/kolegyni na pozici IT Specialista - Helpdesk - centrála.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Makro
  • Praha - centrála - Stodůlky

Popis pozice

Přijď posílit náš tým a pomoci nám transformovat naše IT směrem k digitální budoucnosti. Hledáme Helpdesk Specialistu do našeho teamu pro pracoviště na centrále Makro v Praze Stodůlkách.

Hlavními úkoly jsou:

• Poskytování první úrovně podpory pro hardwarové a aplikační požadavky
• Příjem, prioritizace a následné předání / řešení došlých incidentů a požadavků uživatelů
• Spolupráce na IT projektech a také s mezinárodní podporou
• Základní analýza a řešení provozních problémů spojených s podporou běžících aplikací
• Monitorování provozních systémů

Profesní a osobnostní předpoklady:

• Všeobecné povědomí o IT technologiích
• Analytické schopnosti
• Aktivní přístup k řešení úkolů, schopnost pracovat samostatně i v týmu
• Schopnost prioritizovat požadavky
• Komunikativnost a zákaznický přístup
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Operátor Podpora

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Můžete se těšit na:

• Živou a dynamickou práci mezi zkušenými profíky i nadšenými nováčky, nuda je nám cizí
• Rozvojové aktivity, školení a další, pomůžeme vám profesně růst
• Adaptační program, ať víte hned od začátku, jak fungujeme a co která zkratka znamená
• Nové a příjemné pracovní prostředí kanceláře, záleží nám na tom, aby se nám příjemně pracovalo
• Roční bonus, kafeterii, až 5 dní dovolené navíc a další benefity, zkrátka máme něco navíc.

V Makro jsme akční a otevření novým příležitostem a podnětům, podporujeme se navzájem. Pokud vám tyhle hodnoty nejsou cizí, dejte nám o sobě vědět a třeba právě vy rozšíříte náš tým, kde společně pomáháme podnikatelům růst.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - centrála - Stodůlky