IT Support L1

Jsme TZMO Czech Republic s.r.o., dceřiná společnost nadnárodního holdingu TZMO. Jsme vedoucím evropským výrobcem a dodavatelem sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnických prostředků na světový trh. Díky našim zkušenostem a moderní výrobním technologiím můžeme dodávat výrobky té nejvyšší kvality.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hlavní náplň práce

  • Poskytování IT podpory koncovým uživatelům (1st level support – SW/HW)
  • Realizace nových projektů (Instalace/konfigurace IT vybavení, profilů uživatelů)
  • Zajišťování nejrychlejšího možného řešení všech vzniklých provozních problémů (ve spolupráci s externí společností)
  • Základní diagnostika problémů v IT oblasti
  • Správa a podpora veškerého HW a doprovodných SW
  • Správa dokumentací
  • Údržba zařízení (PC, tiskárny, skenery, …)
  • Příprava ICT vybavení pro nové zaměstnance
  • Vytváření a publikace znalostní databáze a její využití v praxi
  • Podílení se na zvýšení efektivity procesů ve společnosti
  • Průběžně vyhodnocování a zkvalitňování vámi podporované služby a přizpůsobení je podmínkám naší společnosti
  • Interní IT školení zaměstnanců
  • Zajišťování bezpečnosti v ICT a aktivní prosazování korporátní bezpečností politiky a standardů

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost práce na PC (MS Office, nástroje Google Suite)
  • Všeobecnou orientaci v IT prostředí a zájem o IT oblast
  • Technickou zručnost a orientaci v HW
  • Samostatnost, systematičnost, důslednost a spolehlivost
  • Efektivní komunikace napříč všemi rolemi v organizaci
  • Aktivní přístup v plánování a organizování práce
  • Analytické schopnosti a logické uvažování
  • Pozitivní přístup, chuť se učit a rozvíjet
  • Výhodou znalost Oracle
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Podpora

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Nové moderní, pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Jistota, zázemí a stabilita prosperující společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • Stravenky
  • Nové zázemí pro cyklisty
  • Parkování zdarma
  • Komplexní zaškolení na pozici a rozvojový plán pro další profesní růst
  • Jazykové vzdělávání na pracovišti
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Skvělá káva a občerstvení na pracovišti
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Okružní 1174, Nehvizdy
Termín pro odpověď do 01.12.2022
Termín nástupu 01.12.2022