1st level Application Support

Baví Tě komunikace se zákazníky? Lidé o Tobě říkají, že jsi pečlivý/á a svědomitý/á? Aktuálně se rozhlížíme po kolegovi nebo kolegyni, na pozici Help Desk operátor. Čeká Tě spolupráce se zkušenými specialisty ve vývoji softwaru v oblasti investičního bankovnictví.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

????Co Tě u nás čeká?

V první fázi se budeš hlavně učit a poznávat náš systém. K ruce budeš mít mentora, který Tě zasvětí do tajů komunikace s našimi zákazníky. Cílem bude, abys získal/a detailní vhled do dané části problematiky a mohl/a být poté plně nápomocen/na našim klientům.

????Tvou náplní práce bude zejména:

  • zajišťování 1st level supportu pro naše zákazníky v rámci komunikace po telefonu, emailu nebo help desk aplikace
  • hledání řešení spolu s kolegy ve vývoji, testech a analýze
  • kontrola zadaných chyb klienty a zajištění odezvy v rámci nastavených SLA
  • pokrytí služeb help desku společně s kolegy v časech 8:00 – 18:30 (směnný provoz)
  • synchronizace klientských chyb mezi externím a interním nástrojem pro správu chyb
  • participace na správě dat v našich testovacích prostředích

????Co od Tebe potřebujeme?

Vyjma již uvedeného potřebujeme, abys byl/a týmový hráč, který se chce učit novým věcem a má tah na branku. Zároveň je pro nás důležité, abychom se na Tebe mohli spolehnout. Dále bychom od Tebe potřebovali:

  • komunikativní osobnost a pro-klientské jednání
  • dobré organizační schopnosti a velkou míru odpovědnosti
  • pečlivost, samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet v oblasti IT a investičního bankovnictví
  • flexibilita
  • výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • pokročilá znalost angličtiny (alespoň B2)

????A proč tedy nastoupit k nám?

Nabízíme rozmanitou práci ve fajn týmu, se kterým zajdeš posedět i na pivo nebo vyrazíš na offsite. Budeš mít možnost komunikovat s bankovními klienty a účastnit se zajímavých projektů. A rozhodně Ti dáme šanci růst, rozvíjet se a posouvat se dál.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Podpora Test environment admin

Základní dovednosti

MS Excel JIRA

Výhodou

tfs

Softskills

problem solving přístup tah na branku komunikace proklientský přístup organizační schopnosti prioritizace flexibilita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Nabízíme především rozmanitou práci ve fajn týmu. Sídlíme na Budějovické přímo u stanice metra v moderních kancelářích s krásným výhledem na Prahu. Je nás jen něco málo přes 70, všichni si tykáme a rádi společně zajdeme po práci na pivo nebo se zahrajeme deskové hry. Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům širokou škálu firemních benefitů:

  • flexibilní pracovní doba a po zapracování možnost občasné práce z domova
  • Multisport karta
  • online psychoterapie
  • stravenkový paušál
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • připojení k firemnímu tarifu
  • pravidelná výuka angličtiny s rodilým mluvčím
  • výhodná poloha přímo u metra C
  • moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days a další

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás lidé nejsou číslem v CRM, nejsme korporátem. Je nás kolem 60 a máme super tým lidí. V rámci projektů, které realizujeme, spojujeme expertní IT znalosti s business problematikou. Implementace, které realizujeme, jsou velmi rychle viditelné v praxi. Pracujeme jak s nejmodernějšími technologiemi, tak i těmi prověřenými. Neustále investujeme do produktu.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 4, Olbrachtova 2006/9