Senior konzultant 1st Level Support ❤️

Máš přehled v IT oblasti a chceš se dále rozvíjet a učit nové věci? Baví tě komunikovat se zákazníky a máš příjemné vystupování? Do týmu Zákaznické péče hledáme zkušeného kolegu, který bude mít na starost spokojenost našich zákazníků.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

A co konkrétně tě čeká?

Náš software VERITICO řídí zásoby třeba v Albertu, Košíku, Mallu nebo Dr.Maxovi a právě na tebe se naši zákazníci budou obracet se svými problémy.

Budeš provádět jednoduchá řešení a prvotní analýzu helpdeskových požadavků a incidentů, a to písemně, osobně i telefonicky. Komunikace se zákazníkem bude tvým denním chlebem, proto potřebujeme, abys měl profesionální vystupování, nebál se komunikovat a dokázal dobře specifikovat klientův problém. Kromě toho budeš interně v kontaktu s našimi konzultanty a programátory v rámci eskalace požadavků našich klientů.

Zároveň je naše práce řízená potřebami zákazníka, máme proto směnný provoz. Co to pro tebe znamená? 1x měsíčně směna v sobotu a v neděli, ale formou pohotovosti (aktivní kontrola v určité časy). Můžeš proto trávit víkend na chatě, jen potřebuješ připojení k internetu. Kromě toho tě čeká 3x do měsíce noční směna – opět aktivní kontrola dat v určité časy a zároveň koordinace reakce na případné problémy. Noční směna je pochopitelně z domova. Troufneš si to zkusit?

Co by ti nemělo chybět?

✅  Zkušenosti na obdobné pozici (IT helpdesk, 1st level support).
✅  minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
✅  mírně pokročilá úroveň angličtiny,
✅  zájem o náš produkt a vlastní iniciativa – potřebujeme, aby si hlavně zpočátku vstřebal hodně nových informací,
✅  proaktivní přístup k práci a analytické myšlení,
✅  schopnost týmové práce – budeš v každodenní intenzivní týmové komunikaci,
✅  znalost MS Office umět pracovat se šablonami, vzorce, kontingenční tabulky, zpracovávat data CSS. , hlavně Excel,
✅  znalost práce s databází SQL.

Rozhodně od tebe uvítáme:

  • Znalost logistiky a dodavatelských řetězců,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • zkušenosti z konzultantské firmy.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Podpora Operátor

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.

Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění supply chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdroj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny. Rádi se v kanceláři potkáváme, proto homeoffice je možný po domluvě většinou 1-2 dny v týdnu.

Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

Další benefity? Ty máme taky! 5 týdnů dovolené, zdravé svačinky, Multisportka, teambuildingy a společné akce. Pet friendly office, notebook, telefon a firemní tarif, sick days a dbáme na péči o duševní zdraví.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno
Termín nástupu 01.05.2024