JUNIOR IT SUPPORT

Jsi absolvent SŠ IT zaměření? Rozumíš sítím a elektrotechnice a máš chuť na sobě pracovat? Potom pro Tebe máme skvělou příležitost!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co dělá náš tým?

  • V rámci společnosti poskytujeme 1. úroveň IT podpory v celé Evropě.
  • Používáme nástroje jako Zabbix, PRTG, Axway, Service Now, VMware nebo HMC.
  • Řešíme například chyby Linux a Windows serverů a pracujeme s File systémem.
  • Koordinujeme řešení incidentů IT infrastruktury a provozních aplikací, komunikujeme s dalšími IT týmy.
  • Zajišťujeme supervizi našeho druhého podpůrného IT týmu.
  • Máme podrobnou dokumentaci, proto vždy víme, co a jak máme dělat.
  • Angličtinu používáme každý den a často.
  • Střídáme se ve 12hodinových směnách, v režimu krátkého a dlouhého týdne. To v podstatě znamená, že i když jsi v práci daný den delší čas, máš také více volna během týdne.

A jak si Tě představujeme?

  • Máš ukončené SŠ vzdělání nebo se dlouhodobě vzděláváš v IT oblasti.
  • Máš přehled v oblasti HW a SW, sítích.
  • Znáš rozdíl mezi PC a serverem?
  • Máš základní znalosti OS Linux a Windows Server.
  • Máš dobré komunikační, vyjednávací a organizační dovednosti.
  • Komunikuješ velmi dobře česky.
  • Komunikuješ anglicky, a to jak slovem, tak písmem, alespoň na úrovni B2.

Výhodou bude, pokud máš zkušenost s koordinováním lidí a činností.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior

Pozice

Podpora

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti nabízíme?

  • Skvělou dostupnost – sedíme kousek od stanice metra Pankrác.
  • Budeš mít hodně prostoru pro rozvoj, a to nejen v práci, ale i na různých školeních.
  • Posilovnu, kterou můžeš navštěvovat zcela zdarma.
  • Jídelnu přímo na pracovišti.
  • Propracovaný systém zaškolování, takže se vážně nemáš čeho obávat.
  • Firemní společenské akce.
  • Neformální atmosféru a velmi přátelský tým.
  • Po zaškolení možnost home office.
  • Vybavíme tě NB a mobilním telefonem.

Informace o pozici

Mzda 25 000 - 30 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 01.12.2023
Termín nástupu 14.11.2023