Java Developer

Jsme Mycroft Mind, brněnská IT společnost s 50 zaměstnanci a našimi zákazníky jsou největší energetické společnosti jako třeba E.ON, ČEZ nebo Pražská energetika. Děláme i na svých vlastních projektech a proto potřebujeme rozšířit naše vývojové týmy. Budeš to právě ty?

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

  • Budeš mít možnost se podílet na vývoji jedinečného produktu - datové platformy pro energetiku
  • Možnost pracovat s moderními technologiemi jako Java SE 11, Apache Kafka, Kafka Stream, Zookeeper, ElasticSearch, Ansible, Ruby
  • Dáme ti prostor při tvorbě technických designů
  • Pracovat budeš v agilním prostředí

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java Elasticsearch Relační databáze a SQL Java EE Maven Jankins Git Ansible Perl Ruby LUA

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • stravenkový paušál ve výši 55Kč/den
  • týden dovolené navíc, celkem 25 dnů
  • nápoje na pracovišti: káva, čaj, mléko, džusy
  • volnočasové zaměstnanecké benefity (MultiSport karta ve výši 650Kč, z toho 350Kč si hradí zaměstnanec)
  • pružná pracovní doba s možností homeoffice
  • odborné vzdělávání
  • firemní sim karta

Proč si vybrat tuto nabídku

Můžeme ti nabídnout zázemí malé, rodinné firmy a práci na jedinečném projektu.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 100 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno