Next.Js Developer/ka

Staňte se součástí týmu, který bude pracovat na nových produktech a funkcionalitách, které budou jedinečné na českém i středoevropském trhu! Novému týmu chceme dát příležitost vytvářet opravdu jedinečné projekty v unikátním spojení značek RegioJetu a Student Agency.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co tě čeká?

  • budeš spolupracovat na vývoji nových i stávajících webových aplikací v Next.js
  • budeš se podílet na code review a směrování projektů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

React developer

Základní dovednosti

Next.js/React HTML a CSS Typescript React Next.js (pages router nutností app router výhodou) node.js

Výhodou

znalost Tailwindu Material UI

Softskills

máš dobré analytické a kritické myšlení neobejdeš se bez výborné znalosti češtiny nebo slovenštiny angličtinu používáme pouze pro programování

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pružná pracovní doba
  • kanceláře v centru Brna
  • zaměstnanecké výhody (karta Multisport, slevy na produkty společnosti, 5 dní volna navíc, věrnostní odměny, interní vzdělávání)

Proč si vybrat tuto nabídku

- příležitost být u nových projektů, které se stanou vyzyvatelem celého trhu ve střední Evropě - přátelský tým složený ze specializovaných odborníků se špičkovým know-how v oblasti

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno - náměstí Svobody