Atlassian Lead Developer

Pokud by se ti líbilo pracovat v Atlassian týmu, který byl vybrán mezi TOP 6 Atlassian partnerů regionu střední a východní Evropy, jsi tu správně. Jsme Atlassian Platinum Solution Partner v ČR i na Slovensku, navíc jediný Atlassian Top Vendor v ČR, pracujeme ale často i pro zahraniční klienty. Aktuálně k sobě hledáme ostříleného vývojáře, který má blízko k práci s týmem a chtěl by zažít prostředí svobodné firmy (a mít možnost zapojit se do jejího řízení).

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

Atlassian produktům se věnujeme od roku 2010 a pracujeme jak na konzultacích, tak customizacích řešení pro klienty jako je eBay, T-Mobile nebo AXA. Vyvíjíme ale i vlastní nástroje – nejlepším příkladem je náš produkt Easymind, který slouží k tvorbě myšlenkových map přímo v Confluence a nabízíme ho pro prostředí Atlassian Serveru, Datacentra i Cloudu.

Ty nám pomůžeš s celým životním cyklem projektů, zajišťováním kvality našich řešení, zaváděním nových technologií nebo i mentoringem juniornějších kolegů - půjde jak o menší vývojové zakázky pro zákazníky, tak o rozvoj vlastních produktů. Jde o různorodou práci, kde si sáhneš i na analýzu, konzultace se zákazníkem, programování, nastavování release procesu, zajišťování bezpečnosti, ale případně i vedení týmu vývojářů, pokud k tomu máš blízko. Možností je spousta, s námi se nudit nebudeš!

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack tak stavíme na míru projektu. Kromě Atlassian-specific technologií (OSGi, Atlassian SDK) u nás najdeš:

  • Atlassian customizace vyvíjíme jak pro cloud přes Connect a Forge, tak pro server přes Scriptrunner nebo Custom plugin.
  • Na backendu používáme jazyky Javu 11/16, Groovy a občas i Kotlin. Dále pak Spring Boot nebo vybrané Spring komponenty, JUnit, k buildování Maven nebo gradle při použití Kotlinu a z databází nejčastěji PostgreSQL.
  • Na frontendu je to kromě Reactu 16+ standardně Redux-saga, Eslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování.

Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS a Google Cloud i Azure. Na kontejnerizaci máme Docker. Pro verzování, code review a CI/CD používáme Gitlab.

Samozřejmě používáme pro práci Atlassian produtky Jira a Confluence v cloudové variantě, což nám dost usnadňuje práci a pomáhá s organizací.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Team leader Java developer

Základní dovednosti

JAVA Kotlin React

Výhodou

vedení týmu JIRA mentoring confluence

Softskills

samostatnost týmový hráč

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

  • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
  • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
  • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race... a tím seznam nekončí. Aktuálně sice jedeme v trochu omezeném režimu, počítáme ale, že se to zase rychle vrátí k normálu.
  • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux, IDEA, Eclipse nebo NetBeans... – je to na tobě.
  • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
  • Pracovat z home office – aktuálně se naše týmy potkávají ve velké míře online; za normální situace chodíme do kanceláře rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není problém.
  • Široký výběr meníček jen pár minut pěšky od nás.
  • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
  • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
  • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipný

Proč si vybrat tuto nabídku

Chceme, aby MoroSystems bylo místo, které bude naše týmy i jednotlivce inspirovat a podněcovat k mimořádným výsledkům. Místo, ve kterém nás to bude společně bavit. Tvrdě jsme pracovali na tom, aby se tento náš sen stal skutečností, a budeme v tom pokračovat i nadále.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Smetanova 1022/19, 602 00 Brno