Senior Tester

Dokážeš najít bugy i tam, kde je jiní vůbec nezaregistrují? Láká tě posun do test analýzy nebo se chceš pustit do automatizace testů? U nás v Cleverlance máš možnost si vybrat, kterým směrem se chceš v testingu vydat.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
75 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co tě v této roli čeká?

  • primárně testování – akceptační, regresní, integrační, free testy, zátěžové, black box, penetrační testy
  • budeš se podílet na přípravě test scénářů a tvořit test case
  • čeká tě dokumentace chyb i případné připomínkování dokumentace
  • když budeš mít zájem, časem můžeš přičichnout nebo se naplno pustit do automatizovaných testů
  • pokud se cítíš na roli team leadera, můžeš získat svůj tým a koordinovat jeho práci, pomáhat rozvíjet QA kompetenci​

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?

  • máš praxi s testováním SW a psaním test scénářů
  • bude se ti hodit zkušenost s integračním testováním, neobejdeš se bez znalosti SoapUI
  • využiješ své zkušenosti s prací s databázemi (SQL je fakt základ)
  • většinu projektů dodáváme agilně (občas ale i ve vodopádu) a používáme JIRA, dokumentaci máme v Confluence
  • na projektech se občas potkáš třeba s HPQC, Spira nebo Mercury apod. – vše se dá doučit
  • výborně ovládáš češtinu nebo slovenštinu, slušně angličtinu
  • hledáme týmového hráče / hráčku se smyslem pro detail a schopností dotahovat věci do zdárného konce
  • oceníme tvou spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Tester Automatizované testování

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Mzda 55 000 - 75 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha