Test engineer medior - Praha

Hledáme zkušeného testera či zkušenou testerku s minimálně 3letou praxí. Pokud tě testování softwaru baví a máš zkušenost s integračními testovacími nástroji (např. Postman či SoapUI), tak se ozvi. Dostaneme tě na zajímavé projekty a pomůžeme ti dál růst.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Popis role:

  • Tvorba, exekuce a vyhodnocení různých typů testů
  • Příprava dat, práce s databází
  • Práce s nástroji na integrační testování jako je Postman či SoapUI
  • Odpovědnost za zajištění bug reportu v JIRA, Confluence či dalších podobných nástrojích
  • Komunikace a spolupráce s týmem - s vývojářy, analytiky, businessem
  • Příležitostná automatizace za použití nástrojů jako je Selenium, Cypres a další

Požadavky na pozici:

  • Minimálně 3 roky praxe v testování softwaru s důrazem na integrační testování
  • Znalost a minimálně 1 rok praxe s integračními testovacími nástroji jako je Postman, SoapUI nebo podobnými
  • Alespoň základní znalost SQL
  • Znalost základních pojmů a test design technik, struktury testů a struktury defektů
  • Schopnost práce s logy, zkušenosti s nástrojem Kibana nebo podobnými
  • Zkušenosti s reporovacími nástroji jako JIRA nebo Confluence
  • Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Tester Test analytik

Základní dovednosti

SQL test analysis test design postman API integration testing functional testing bug reporting

Výhodou

zkušenost s agilním prostředím

Softskills

komunikativnost otevřenost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr nebo spolupráce na IČO
  • Uplatnění na různých projektech v oblasti bankingu, automotive, farmacie a další
  • Flexibilní pracovní doba, home office, automaticky schvalovaná dovolená, sick days, možnost sabaticalu
  • Svobodná firemní kultura a možnost zapojení se do řízení firmy
  • Zázemí pro rozvoj: školení, mentoring, konference, čas na samostudium
  • Kariérní podpora od teamleadera
  • Možnost práce na interních projektech (například využití AI v testingu apod.)
  • Stabilní zaměstnání ve firmě, která je na trhu 10 let a pracuje pro renomované klienty
  • Zázemí pro sdílení zkušeností s dalšími profesionály z oboru

Proč si vybrat tuto nabídku

Pokud hledáte výzvu a příležitost růstu ve své kariéře, připojte se k nám a buďte součástí týmu, který přináší kvalitu a inovace do světa testování softwaru. Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Pojďte se připojit k našemu úspěšnému týmu testovacích profesionálů!

Informace o pozici

Mzda 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4
Termín nástupu 01.03.2024