IT architekt pro kybernetickou bezpečnost – soukromá zdravotnická centra - Praha/Beroun

Staráme se o zdraví a posouváme naše zdravotnictví na vyšší úroveň. Připojte se k nám jako architekt IT bezpečnosti v holdingu, který vede několik nemocnic a diagnostických center v ČR. Vaše práce bude spočívat v navrhování a implementaci architektury informačních a komunikačních systémů.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaké budou vaše klíčové role v oblasti IT architektury:

  • navrhování, vývoj a implementace softwaru pro bezpečnostní opatření
  • zajištění bezpečnosti komunikací a sítí, řízení identit a přístupů, hodnocení a testování bezpečnosti
  • prevence a řízení rizik
  • integrace a závislost ICT
  • komunikování s týmem na místě implementace

Jak si vás představujeme:

  • máte znalosti a praxi v oblasti architektury ICT
  • dobře znáte hardwarové komponenty a nástroje
  • už jste implementoval(a) software pro bezpečnost
  • umíte efektivně vyhodnocovat rizika a testovat bezpečnost provozu
  • jste komunikativní člověk a nevadí vám mluvit s lidmi ????

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Architekt Tester

Základní dovednosti

IT architektura IT bezpečnost ICT sw pro bezpečnost

Softskills

komunikativní člověk

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • možnost pracovat na IČO nebo HPP
  • nadstandardní zdravotní péči pro vás i vaše blízké
  • ohodnocení od 65.000 Kč
  • finanční bonusy 1 - 2x ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost zvýhodněné hypotéky
  • individuální přístup, jsme otevřeni vašim potřebám, rádi se domluvíme ????
  • práci s nejmodernějšími technologiemi v novém datovém centru
  • pružnou pracovní dobu
  • pravidelné kurzy angličtiny
  • další školení a rozvojové aktivity pro váš odborný růst
  • mobilní telefon, notebook
  • služební auto
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • moderní a příjemné pracovní prostředí (Praha, Beroun, Hořovice)

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha/Beroun