Tester IS

Máš zkušenosti s testováním ERP a chceš se profesně posunout u e-commerce jedničky na trhu v obklopení skvělých lidí? Tohle a mnohem víc Tě u nás čeká :). Hledáme kolegu nebo kolegyni, které by čekalo testování Dropshipmentu - staral/a by ses tedy o to, aby napojování nových dodavatelů na náš systém šlapalo jako hodinky.

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co všechno budeš mít pod palcem a do čeho jdeš?

  • Tvým hlavním úkolem bude pomáhat novým dodavatelům s napojením do našeho systému a tím rozšiřovat sortiment produktů prodávaných přes náš e-shop
  • Náplní práce bude testovat ve spolupráci s novými dodavateli jejich napojení přes API. Budeš tak mít kolem sebe zástupce dodavatelů, projektové manažery, business analytiky ale i vývojáře a ostatní testery
  • Cílem je zajistit, aby dodavatelské napojení bylo co nejhladší a předešlo se co nejvíce problémům v následné komunikaci
  • Testování bude z velké části manuální, ale přičichneš i k automatizaci a budeš se odborně posouvat
  • Uplatníš u nás i svoji schopnost vytvářet testovací scénáře a také znalost SQL

Co od tebe čekáme?

  • Pracovitost, kvalitní komunikaci, ochotu, důslednost - tento čtyřlístek je nejdůležitějším předpokladem pro práci u nás. Opravdu je důležité, abys těmito vlastnostmi oplýval/a
  • Smysl pro detail, pečlivost, schopnost se učit, proaktivitu - Bude toho hodně k učení a oceníme vždy aktivní přístup
  • Měl/a bys mít rád/a lidi a umět s nimi mluvit, nebát se.
  • Zkušenost s IT či IT základ – např. jedna či dvě předchozí pracovní pozice v oblasti IT či přímo testování a prokazatelný zápal, že chceš být součástí našeho světa
  • Teoretická či praktická znalost z oblasti vývoje SW, znalost testovacích nástrojů (JIRA, Azure Test Plan aj.) a schopnost vytvářet testovací scénáře
  • Středně pokročilá znalost SQL - na úrovni SELECTů
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni čtení technické dokumentace nebo jejího psaní
  • Češtinu na úrovni rodilého mluvčího

Co dále oceníme?

  • Teoretická či praktická znalost z oblasti vývoje SW - release proces aj.
  • Znalost programovacího jazyka - Pascal, Delphi, C# aj.
  • Certifikace či kurzy v rámci testování SW
  • Dobrý time-management – tzn. umět si práci naplánovat a prioritizovat

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Tester

Základní dovednosti

SQL - na úrovni SELECTů Jira

Výhodou

Pascal Delphi C#

Softskills

komunikativnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Jsme jedničkou na trhu v oblasti e-commerce a ty můžeš být naší součástí
  • Budeš členem týmu, který si dělá kompletní QA přes kontrolu zadaných požadavků, manuální i automatické testování, nasazování na různá prostředí (včetně produkce), až po definování nástrojů a procesů
  • Můžeš chodit do našich kanceláří v Holešovicích, kde máme vlastní kavárnu, posilovnu, saunu, lezeckou stěnu a další možnosti k odreagování se
  • Využití slev na Alza.cz a Alzabox přímo v kanceláři
  • Máme flexibilní pracovní dobu a home office

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha