IT SPECIALIST

Hledáme k sobě do týmu nového kolegu, ajťáka jako jsme my. Machra na K2, workflows a sharepoint. A tušíme, že to budeš právě ty!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co musíš umět?

  • Ideálně bys měl mít VŠ technického zaměření
  • Vědět, co se skrývá pod zkratkami CRM, ERP (zejména na platformě Microsoft) a že K2 není jen vrchol v Himalájích
  • Nebát se komunikovat, protože se na ICT oddělení valí požadavky od všech neajťáků ve firmě, které je potřeba vyslechnout a přeložit si žádosti do našeho jazyka
  • Zanalyzovat, jestli požadované řešení je realizovatelné, popř. přicházet s návrhy, jak to udělat jinak. Ideálně lépe.
  • Sem tam je potřeba zajet třeba na naši krásnou prodejnu, kde kolegyně vaří výborné kafe, a proto bude fajn, pokud máš řidičák na osobák
  • AJ komunikativně. Sám víš, že všechny ty příručky a manuály jsou v angličtině. Am I right?

Za co budeš zodpovědný?

  • Microsoft Dynamics CRM
  • Intranet na platformě Microsoft SharePoint
  • K2 five prostředí pro tvorbu firemních Workflow procesů
  • IT Bezpečnost – správa a podpora FireWall Sophos

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Univerzál IT

Základní dovednosti

ERP CRM

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 h/týden
  • Fyzioterapie a masáže
  • Sleva na TON produkty
  • Kvalitní stravování v naší jídelně
  • Program Volá celá rodina
  • Příspěvky na penzijní připojištění a dětskou rekreaci
  • Prodloužené pracovní volno (narození dítěte, svatba, ...)
  • Dovolená 23 dnů

Proč si vybrat tuto nabídku

Zajímavé finanční ohodnocení Flexibilní pracovní dobu. Je v pohodě pracovat z domova, ale počítáme, že 3 dny v týdnu budeš s námi v kanceláři v Bystřici Vzdělávat se formou kurzů a školení Růst v rámci IT oddělení Všechny ty benefity, mobily… A hlavně práci ve firmě, kde jsou lidi rádi

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Bystřice pod Hostýnem