DEVOPS ENGINEER (LINUX)

Hledáme kandidáty pro našeho klienta, který je dodavatelem sázkového softwaru.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co by tě mohlo zajímat?
Pracují na vlastním produktu "in house", který u klientů nasazují. Jde jim o komplexní nadhled a dlouhodobou kvalitu řešení od návrhu po realizaci.
Pracuje se v menších kolektivech, pracovní kolektiv a atmosféra v něm je velmi důležitá. Pracují s nejmodernějšími technologiemi.

Co požadujeme?

- Výbornou znalost OS Linux (ideálně CentOS)
- Velmi dobrá znalost PostgreSQL co se týče konfigurace, monitoringu a performance tuningu
- Znalost konfiguračních systémů (Ansible)
- Zkušenost s bezpečností a networkingem
- Komunikační dovednosti a analytické myšlení
- Máš vůli věci dokončovat efektivně a kvalitně

Zkušenosti, které jsou výhodou:
- MySQL, Redis, Mongo
- Haproxy, keepalived, nginx
- Virtualizační technologie (vmware, kvm)
- ELK (Elasticsearch, logstash, kibana)
- Máš zkušenost s vysokozátěžovými a HA systémy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- Zajímavé platové podmínky
- Služební mobil a notebook
- Práce v centru Prahy
- Příjemné prostředí a zázemí silné firmy (žádný open space v business centru)
- Profesní a kariérní růst odpovídající tvým schopnostem; učíš se ale každý den na velkých a zajímavých projektech
- Školení a vzdělávání je samozřejmostí
- Jazykové kurzy – lektor dochází na individuální kurzy nebo v malých skupinách na pracoviště
- Flexibilní pracovní doba – do práce můžeš přijít i na desátou a po dohodě využít i Home office
- Občerstvení na pracovišti
- Stravenky
- Multisport karta

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha - Žižkov