Junior technik IT

Servisní technik/technička pro IT zákaznickou infrastrukturu

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • Náplň práce:

    • Instalace, konfigurace, údržba, diagnostika a opravy pracovních stanic a serverů
    • Instalace, nastavení a údržba fyzické IT infrastruktury
    • Instalace běžných kancelářských aplikací a software
    • Analýza, sledování dostupnosti a zabezpečení sítí
    • Zálohování, správa a zabezpečení dat (Windows, Linux)

  • Očekáváme:

    • Základní orientace na IT trhu s hardware a software
    • Znalosti pro údržbu a správu hw/sw na kancelářských PC
    • Znalosti MS Windows, Windows server a kancelářských balíků MS Office
    • Základní znalost linuxových systémů
    • Základní znalosti pojmů ve virtualizaci serverů
    • Základní znalosti síťového provozu v LAN sítích
    • Zkušenosti s opravami hardware vítané
    • Samostatnost při identifikaci a analýze problémů
    • Aktivní přístup, schopnost učit se nové věci
    • Analytické a logické myšlení
    • Spolehlivost a pečlivost
    • Komunikativnost, schopnost práce v týmu
    • Znalost technických pojmů a komunikace v anglickém jazyce

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Technik Sítě provoz

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou
  • Zajímavou práci s moderními technologiemi
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost odborného růstu a široké spektrum dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody:
    • 3x sickdays
    • pružná pracovní doba
    • mobilní telefon, notebook, firemní vozidlo

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Prostějov