PHP developer ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ (vhodné i pro juniornější vývojáře)

Seš technologický nadšenec a baví tě věcem přicházet na kloub? Láká tě představa, že budeš pracovat na dlouhodobém projektu po boku zkušených seniorních vývojářů? Tak pokračuj ve čtení, vypadá to, že bychom mohli mít pozici přesně pro tebe. Právě totiž hledáme juniorního BE vývojáře pro jeden z našich největších projektů, juniorní pozice otvíráme málokdy, takže jde o celkem unikátní příležitost.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Za 21 let působení na trhu jsme navázali dlouholeté spolupráce s velkým množstvím klientů, v mnoha případech se jedná o jedničky ve svém oboru, proto je pro nás zásadní mít v týmu lidi, kteří se navzájem podporují, kteří rádi pomůžou, když můžou a nejedou si jen sami na sebe.

Aktuálně posilujem tým Blue Style, kde budeš plně alokovaný pro jeden projekt, což ti dá možnost se kontinuálně rozvíjet pod supervizí výjimečných BE developerů a architektů.

Koho hledáme

Kolegu nebo kolegyni, který/á:

  • Má snahu dotahovat věci do konce a když neví, zkusí najít řešení.
  • Umí se učit ze svých případných chyb = neopakuje je.
  • Nebojí se občas vyhrnout rukávy a ponořit se do řešení nehledě na jeho rozsah.

Co bys měl/a umět

Pro tuhle pozici potřebujeme člověka, který umí a nebo se chce naučit:

  • Pracovat s "našimi technologiemi"
    • PHP (7.4/8.1) a MariaDB/MySQL
    • s Nette frameworkem
    • a taky s Unixovými systémy
  • Má představu jak funguje navrhování a konzumace API (GraphQL/REST/SOAP).
  • Výhodou je pak povědomí a zájem i o ostatní technologie, se kterými pracujeme. Například:
    • Nginx
    • PostgreSQL
    • PL/SQL
    • Docker / CI/CD
    • Redis, CraftCMS
    • ElkStack, Sentry, Grafana, Nagios

Ale tahle práce není jen o technologiích. Hledáme především super člověka, který k nám zapadne do týmu, co nebudeš umět tě rádi naučíme. Mluvíme mezi sebou česky, angličtinu potřebujeme na úrovni čtení dokumentace.

Technologie, se kterými se u nás setkáš

  • nové projekty máme v dockeru na vývoji i v produkci
  • jedeme převážně v PHP 8
  • Nette se snažíme držet na posledních verzích
  • databáze provozujeme na MariaDB a PostgreSQL
  • kód verzujeme v Gitu a provozujeme selfhosted Gitlab
  • projekty automatizujeme pomocí Gitlab CI/CD
  • na infra a DevOps máme specialisty - budou rádi za každou pomocnou ruku
  • pro vývoj používáme PHPStorm nebo VSCode
  • jako BE vývojář nebudeš potřebovat znalosti CSS, JS
  • API jedeme převážně v GraphQL
  • AI používáme, kde to jen jde

A co ještě? Třeba: ElasticSearch, Redis, Rabbit, swoole, Sentry, microservices, CraftCMS, imgproxy, Kong, nginx a mnoho dalšího.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

PHP developer CMS developer

Základní dovednosti

PHP MariaDB/MySQL Nette framework GraphQL Docker

Výhodou

CraftCMS PostgreSQL Nginx

Softskills

empatie spolehlivost odvaha smysl pro humor

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co za to nabízíme

Máme normální benefity, podporujeme home office, platí nás dobře. Za nejlepší feature naší práce ale považujeme možnost pracovat s kolegy a šéfy, kteří své práci rozumí a jsou velmi technicky orientovaní.

Když říkáme normální, myslíme tím například:

  • Sedmihodinovou pracovní dobu za cenu osmihodinové.
  • Šéfy, kteří nevymýšlejí nesmysly a dá se s nimi o všem konstruktivně diskutovat.
  • Projekty, které dávají smysl a klienty, kteří nám důvěřují.
  • Každé úterý a čtvrtek domácí snídaně pro všechny v kanceláři. Hezké kanceláře na Vinohradech (Korunní dvůr), se spoustou dobrého jídla a pití jako na dlani a dobrý kafe.
  • Kombinovaný HO - pondělky a pátky využíváme na práci z domova, úterky až čtvrtky se potkáváme v kancelářích.
  • Měsíční příspěvek na volnočasové aktivity, firemní tarif s neomezeným voláním a daty, 25 dní dovolené a 2 sick days navíc.

Naše hodnoty:

Vnitřním kompasem SiteOne jsou hodnoty se zkratkou ESO = Empatie, Spolehlivost, Odvaha. Tyto hodnoty si ctíme jak směrem ke klientovi a práci na projektech, tak i ve vztahu k sobě navzájem. To nám pomáhá držet při sobě a růst už 21 let.

Pošli nám CV nebo odkaz na tvůj

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha