IT Support / Cloud Specialist

Vybaví se vám při názvu “IT helpdesk” řada vystresovaných pracovníků na telefonu, kteří zpoza svých přepážek v open space pokradmu sledují hodiny na zdi v očekávání, až konečně skončí šichta. U nás se korporátní fádnost nenosí. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru, nové technologie a zajímavou práci. Nebudete celé dny jen sedět na telefonu a mailu, součástí vaší role budou i výjezdy k zákazníkům a spolupráce na inovativních projektech, ve kterých budete mít možnost se toho hodně naučit.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Spravovat počítačové sítě, založené na technologiích Microsoft (stanice, servery a síťové prvky)
  • Zaměříte se i na cloudová řešení (O365, Azure, G-suite)
  • Spolupracovat na řešení nových IT projektů u klientů
  • Aktivně komunikovat s klienty
  • Pracovat na helpdesku

Jaký byste měl být?

  • Ať už jste čerstvý absolvent školy nebo ostřílený odborník s praxí, měl byste být nadšenec do světa informačních technologií
  • Znalý instalací a administrace OS Windows.
  • Komunikativní, spolehlivý a časově flexibilní.

Byli bychom rádi, kdybyste se orientoval v následujících oblastech (ale nejsou podmínkou, rádi doučíme):

  • TCP/IP a síťové prvky
  • OS Linux
  • Administrace MS AD, MS SQL, MS Exchange
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti správy počítačových sítí
  • Řidičský průkaz sk. B

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Sítě provoz

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Jste to vy? Pak čtěte, na co se u nás můžete těšit:

  • Přátelský tým a pohodovou firemní kulturu, ve které nebudete jen nevýznamným kolečkem v systému
  • Možnost kariérního vzdělávání
  • Pracoviště s přístupem k plně nadupaným technologiím (disková pole, virtualizace, 10Gbit technologie, HA řešení)
  • Stravenky, možnost homeoffice, jazykové kurzy přímo na pracovišti, interní mini obchod a další
  • Finanční bonusy
  • Firemní akce, možnost karty Multisport
  • Pravidelné společné snídaně, ovocné dny
  • Vlastní notebook, telefon a další nezbytnosti pro práci

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 5