IT Support Specialist - 3 dny Pardubice, 2 dny HO

V týmu Integrace a testování máme místo pro dalšího kolegu/kolegyni, který bude spolupracovat s naším zákaznickým servisem. Bude řešit zákaznické požadavky (problem reporty) a úpravy na ERA systémech, které využívají mezinárodní letiště. Hlavní činností bude analýza chování systému a aplikace změn konfigurace a nastavení na předaných systémech. Pozice není primárně vázána na cestování do zahraničí, ale minimálně psanou formu angličtiny využijete.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • IT podpora zákaznického servisu
  • analýza systémů pro sledování letového provozu
  • řešení zákaznických požadavků a úprav na ERA systémech
  • příprava popisů a plánů implementace změn
  • komunikace interně i se stranou zákazníka (nutná min. psaná forma anglického jazyka)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Sítě provoz Admin aplikačních serverů

Základní dovednosti

znalost operačních systémů Windows základní znalost SQL základní znalost XML technologií znalost síťových technologií ŘP sk. B

Softskills

aktivní a týmový přístup k práci dobré komunikační dovednosti ochotu se dále vzdělávat

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Dobře odvedenou práci umíme ocenit! Nástupní plat vám vyměříme individuálně dle zkušeností a třeba po 3 měsících vaši odměnu upravíme podle toho, jak dobře vám to půjde. Klidně si i nástupní plat navrhněte!

Podporujeme work-life balance. K dispozici máme mnoho benefitů a věříme, že si v nich každý najde to "své"! Naši zaměstnanci nejvíce oceňují že,

  • nabízíme možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech letecké bezpečnosti
  • jsme otevřeni polo-remote spolupráci a máme pružnou pracovní dobu
  • rádi podporujeme profesní i osobnostní růst zaměstnanců a pomáháme jim rozvíjet jejich talent
  • zajišťujeme čerstvé snídaně/svačiny i obědy ve vlastní jídelně v Pardubicích, popř. jsou samozřejmostí příspěvky na stravování v podobě str. paušálu
  • poskytujeme týden dovolené navíc + „vánoční volno“, celkem tedy až 30 dní volna
  • podporujeme další rozvoj našich zaměstnanců a naše vánoční večírky jsou legendární
  • příspíváme na rozmanité benefity formou cafeterie (12.000 Kč ročně)

O tom, jaké jsou další benefity si můžeme popovídat při pohovoru!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Pardubice