Technik ICT

Pozice pro ryze českou společnost Vegacom, člena skupiny ELTODO, hledáme IT Technika pro práci na unikátních zákaznických řešeních B2B.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co budete dělat?

  • Spolupracovat na realizaci zakázek zejména v následujících oblastech:
    • Datové a komunikační sítě (LAN, WAN)
    • Konvergované B2B služby telekomunikačních operátorů (data + hlas)
    • Systémy chytrých budov (CCTV, ACS, EZS, apod.)
  • Spolupracovat na tvorbě technických řešení pro zákazníky.
  • Konfigurovat a připravovat aktivní prvky pro instalaci.
  • Provádět instalaci a oživování aktivních prvků u zákazníků.
  • Spolupracovat se zákazníky při uvádění do provozu a dále je v případě potřeby podporovat.
  • Komunikovat se zákazníky
  • Spolupracovat a vzájemně se podporovat s kolegy z týmu techniků

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Admin aplikačních serverů Sítě provoz

Základní dovednosti

Datové a komunikační sítě (LAN SŠ/VŠ se zaměřením na IT/telekomunikace ŘP sk. B

Výhodou

VoIP Průmyslová certifikace v oblasti datových sítí  Vyhláška 50/1978 Sb. § 6

Softskills

komunikační dovednosti (komunikace se zákazníky)

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co získáte v případě spolupráce?

  • Možnost zapojit se do unikátních projektů za renomovanou českou společnost s dlouholetou tradicí
  • Prostor a šanci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
  • Kvalitní notebook, služební telefon, a pokud budete potřebovat někam jet, využijete služební auto (můžete i pro soukromé účely).
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc
  • Stravenky
  • Široká škála dalších benefitů je u nás samozřejmostí (např. příspěvek na sportovní aktivity, odměna za doporučení zaměstnance, a další na http://www.vegacom.cz/kariera)

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha s středočeský kraj