Koordinátor IT služeb

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění. Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Úroveň
  • Medior
Spolupráce
  • HPP
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Project description

- zajišťování dostupnosti IT služeb

- řízení řešení incidentů dle definovaných procesů (stanovení priorit, eskalace, komunikace se zákazníky a managementem, kontrola řešení, koordinace technických týmů)

- zlepšování služeb pomocí otevřeného řešení incidentů a optimalizace procesů

- správa stížností a požadavků zákazníků - interních zaměstnanců - řízení změn a kontrola jejich schvalování a zavádění včetně účasti na poradách

- zabezpečení spokojenosti zákazníků (jejich informovanost a komunikace s koordinátory v jiných zemích)

- dokážete se rychle učit a zorientovat se v IT problematice

- dobře ovládáte (slovem i písmem) anglický jazyk

- komunikační a vyjednávací dovednosti patří mezi Vaše silné stránky

- jste samostatný/á, zodpovědný/á a máte proaktivní přístup k práci

- jste týmový hráč

- dobře ovládáte řešení procesních úkolů – incident management, problem management a change management

- máte orientaci na zákazníka

- rád/ráda hledáte cesty k vyřešení úkolů

- máte znalosti ITIL procesů a ITSM nástrojů

- jste orientovaný/á na zákazníka a služby

- jste ochotný cestovat do zahraničí (Německo, Francie, Itálie)

- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

IT koordinátor

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- 5 dní sick days + 2 dny na dobrovolnické akce

- Home Office - 4 dny / týden

- Flexibilní začátek a konec pracovní doby

- Stravenky 100 Kč /den (45%)

- Flexipassy 500 Kč/měsíc (vydávány po 6 měsících)

- Sportovní a zdravotní programy

- Slevy na produkty nebo služby externích partnerů

- Práce v globálním týmu – interní projekty v 6 zemích

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 01.06.2023
Termín nástupu 01.06.2023