AI Analyst | 6000-7500 Kč MD rate

Do našeho týmu aktuálně hledáme IT analytika / architekta, který má zkušenosti s vytvářením chatbotů s využitím Gen AI.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

POŽADAVKY:

  • Měl byste mít zkušenosti s ChatGPT;
  • Je nutné mít zkušenosti z reálné implementace RAG přístupu a jeho optimalizace;
  • Měli byste rozumět principům práce s prompt engineeringem a vektorovými databázemi.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Práce s nejnovějšími a aktuálně nejlepšími technologiemi v oblasti GenAI;
  • Možnost zkoumat a zkoušet chování těchto technologií;
  • Možnost sledovat trendy v AI.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

ML/AI developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 150 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - 2 dny onsite, 3 dny offsite