Citrix specialista implementace systémů pro virtualizaci

Do týmu, který zajišťuje implementace infrastruktury pro střední a velké zákazníky v oblasti Praha a okolí, hledáme specialistu na virtualizaci aplikací a desktopů (dále VAD) na technologii Citrix. Pojďte s námi tvořit návrhy a implementace VAD pro významné klienty.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co je náplní práce CITRIX specialisty?

  • Návrh architektury VAD
  • Konzultace VAD
  • Implementace VAD řešení u zákazníků
  • Školení IT pracovníků zákazníků,
  • Expertní podpora dodávaných řešení,
  • Výběr nových produktů a rozvoj dodávaných řešení
  • Tvorba technické části nabídek

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Azure admin Unix/Linux admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
  • Práce na tuzemských i zahraničních projektech
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pružná pracovní doba
  • Školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • Odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost využití služebního vozu k soukromým účelům
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha