DWH Developer na platformě MS SQL Server

Aktuálně doplňujeme tým pro oblast realizace datové integrace pro našeho nového zákazníka. Sestavujeme interně desetičlenný tým obsahující role architekta, analytiků, vývojářů a dalších členů pro podpůrné aktivity. Cílem projektu je provoz datového skladu a jeho rozvoj. Při budování DWH je použitý Data Vault přístup. Chceš být u projektu od začátku až do konce? Tak neváhej a čti dál.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Čemu se budeš ve své práci věnovat?

  • Vývoji datového skladu dle analytického zadání na platformě MS SQL Server,
  • přípravě instalačních balíčků,
  • podpoře integračních a funkčních testů,
  • dokumentaci vývoje včetně vstupů pro data lineage.

Jaké znalosti a dovednosti pro tuto pozici budeš potřebovat?

  • Schopnost strukturovaného myšlení, schopnost číst datový a procesní model
  • anglický jazyk alespoň na úrovni čtení dokumentace
  • schopnost práce v týmu
  • pokročilá znalost SQL a relačních databází,
  • zkušenosti s vývojem BI/DWH,
  • základní znalost CASE nástroje, například Enterprise Architect/PowerDesigner.

Výhodou je pokud máš:

  • Zkušenost s optimalizací dotazů v jazyce T-SQL,
  • znalosti modelování a vývoje přístupem Data Vault,
  • znalost technologie SSIS.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Data developer (BI, DWH, BigData) ETL developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Příjemné, přátelské a zároveň profesionální pracovní prostředí,
  • práci na zajímavých projektech, kde se budeš setkávat s nejnovějšími technologiemi a trendy v IT,
  • možnost kariérního a profesního růstu v týmu zkušených kolegů a mentorů,
  • velkou podporu osobního rozvoje (hard-skills, soft-skills, jazykové kurzy angličtiny) a získávání certifikací
  • širokou škálu benefitů od našich smluvních partnerů (masáže na pracovišti, bankovní a mobilní služby, zlevněné vstupenky do divadla, slevy do restaurací, sportovních zařízení a mnoho dalších),
  • týden dovolené navíc + 3 sick days,
  • příspěvek na stravování,
  • mobilní telefon a NB je samozřejmostí.

Proč si vybrat tuto nabídku

V Nessu najdeš přátelské a zároveň profesionální pracovní prostředí, lidé si u nás důvěřují a pomáhají. Podporujeme všestranný osobní rozvoj, ať už měkkých či tvrdých dovedností, a získávání certifikací. Zažiješ s námi nezapomenutelné formální i neformální akce (protože se chceme se svými kolegy i bavit) - sportovní závody, teambuildingy, setkání kompetencí nebo akce pro děti a rodiny zaměstnanců.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Chodov
Termín nástupu 14.02.2022