3D Grafik/čka - Přední česká IT firma hledá posilu do svého týmu!

Homeoffice HPP
Lifeliqe Czech s.r.o. Brno 60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Do našeho týmu hledáme posilu, která nám pomůže vytvářet interaktivní výukové pomůcky ve 3D a virtuální realitě. Pojď s námi měnit způsoby, jak se učí studenti i dospělí!

Náplň práce

  • 3D modelování a texturování v programech jako 3D Max, Blender, Adobe Photoshop apod.
  • Vytváření hi i low poly modelů. Výhodou zkušenost s tvorbou organických modelů
  • Tvorba nových modelů, úpravy a optimalizace již hotových
  • Získávání referencí pro tvorbu modelů
  • Zlepšování produktu a metodiky vlastními nápady

Co čekáme od Tebe?

  • Znalost výše uvedených nebo podobných softwarů pro tvorbu 3D grafiky a animací
  • Základní znalost animací a tvorba PBR materiálů
  • Výhodou znalost některého z herních enginů (Unity), znalost skriptování a “oživování” scén, jednoduché animace, skinning, lighting
  • Zájem o oblast VR, MR, AR a tvorbu aplikací a her
  • Chuť učit se novým věcem a čelit výzvám spojenými s prací na nových projektech
  • Týmový duch a ochota pomáhat ostatním členům týmu (na této pozici je potřeba počítat s úzkou spoluprací s programátorským týmem)
  • Úspěšný adept by měl mít smysl pro detail a preciznost
  • Očekáváme zaslání portfolia současných 3D a 2D prací (rendery modelů, ukázky textur)
  • Kvalita portfolia je důležitější než profesní zkušenosti

Co je potřeba

  • Úroveň
    Junior Medior Senior
  • Praxe
    2 roky
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Plat
    30 000 - 60 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, výkon práce v Brně i  částečný remote, nástup možný ihned /dohodou.
  • Pružnou pracovní dobu, možnost pracovat z home office, sick days.
  • Program pro kariérní růst, sebevzdělávání a podobné samozřejmé věci. :)
  • Firemní benefity – multisport karta, stravenkový paušál, zaměstnanecký účet u Creditas, skvělá káva, fruits day, dog-friendly office.
  • Rodinnou a přátelskou atmosféru, pravidelné firemní akce a teambuildingy (gaming sessions, workout sessions, movie nights, BBQ na firemní zahrádce atd.).

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Brno