Produktový manažer-obchodník (IT): šablonová řešení

BZ Company Internacional, s.r.o. logo

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
28 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme do svého týmu kolegu produktového manažera-obchodníka, který bude mít zodpovědnost za portfolio svěřeních produktů – šablonová řešení webových stránek, e-shopu a CRM.

Co bude přesně vaší náplní práce?

Obchodní část

  • příprava a realizace obchodní strategie a s tím spojený prodej
  • jednání s potenciálními i stávajícími obchodními partnery
  • spoluvytváření a realizace marketingového plánu
  • vyhledávání obchodních příležitostí, reprezentace společnosti a svěřených produktů na akcích (konference, veletrhy apod.)

Realizační část:

  • jednání s klienty ve věci úprav šablonového řešení (změna designu, loga apod.)
  • koordinace realizace šablonového řešení (pracovníci na zakázce, termíny, komunikace s klienty apod.)
  • předání produktu klientovi (případně vč. zaškolení)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Grafik Obchodník IT

Základní dovednosti

- základy grafiky a orientace v tvorbě webu kreativní vnímání vizuální stránky webů - řidičský průkaz skupiny B - dobrou uživatelskou znalost PC: MS Office a internet

Výhodou

anglický jazyk

Softskills

- obchodní myšlení klientský přístup - koncepční myšlení strategický přístup strukturovanost důslednost - velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Jazyky

Česky – plynule

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 28 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olomouc/Brno nebo i možnost plně homeoffice
Termín nástupu 01.11.2023